Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sağol balım evet gittimm dr baktı dediki sana ilaç veremem hamile kalmışsın dedii. bende dedimki evet bliyorum sabahtan beri ağzım kulaklarımdaa dedim :):) dr da güldü bana
sonrada dediki 10 gün sonra gel kalp atışlarına bakalım dedii :):):)tabi bende aynen ışılayarak çıktım :):)sırnaşık şey

allahım olmayan herkese nasip etsinn yarabbim çok güzle bişey gerçektenn :):

dr teste bakıp mı dedi sana ilaç veremem hamile kalmışsın yani sen dün tahlil yaptırdın sonucu bugün dr a götürdün dimi ve oda gördü hamiş olduğunu kimse biliyormu cnm çevrenden söledinmi?

kızlar yaaa gene ruyamda latın bilezik takıyodummm
bide düğün davetiyelerimizi yeniden dağıtıyodumm tekrar evleniyomuşuz kocişle
bide çokk ilginçç uyandığımda ayın 24ü aklımda kalmış neki acaba uyandığımda 24ü diye hatırlıyodummbilmiyorumkismile

rüyada altın takmak hamileliğe işaret derler canım

sen geçen ay beklenen adet tarihin olarak 17 ocak yazdırmışsın zaten canım bu yüzden de SAT ı belirtmiyorsun ama herkes beklenen adet tarihinde adet olmayabiliyor bu yüzden soruyorum sende belirtirsen her zaman iii olur inşallah bundan sonra 9 ay adet olmazsın :CüvCüv::CüvCüv:

aaaaaa ne güzel hamişimiz vaaaar kaçırmışım beeen sositosositosositosositosositososito
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

rüyada altın takmak hamileliğe işaret derler canım

evet canım öyle derler ama ben geçen ayy hep gördüm bilezikmi takmadım alyansmı takmadım küpemi takmadım ama sonuçç koca bir kırmızıı oldu bu ay gene başladıkk bileziklerdenn hayırlısı boshayallersmile

sen geçen ay beklenen adet tarihin olarak 17 ocak yazdırmışsın zaten canım bu yüzden de SAT ı belirtmiyorsun ama herkes beklenen adet tarihinde adet olmayabiliyor bu yüzden soruyorum sende belirtirsen her zaman iii olur inşallah bundan sonra 9 ay adet olmazsın :CüvCüv::CüvCüv:

amin canım inşallah ooofff offf

dr teste bakıp mı dedi sana ilaç veremem hamile kalmışsın yani sen dün tahlil yaptırdın sonucu bugün dr a götürdün dimi ve oda gördü hamiş olduğunu kimse biliyormu cnm çevrenden söledinmi?
evet canım teste bakıp sölediiiii valla kim bilmiyo diye sorsann daha iyi olurr :)::)

Fairhaven Health‏
Kimden: Fairhaven Health (info@fairhavenhealth.com)
Gönderme tarihi: 21 Ocak 2010 Perşembe 16:KK31:33
Kime: Haci Mustafa DO AN (hacimustafadogan@hotmail.com)

Thank you again for ordering from Fairhaven Health. Please come visit us again for all your trying-to-conceive, pregnancy, and nursing needs. If you are pleased with our products or have a success story to share, please do contact us at www.fairhavenhealth.com/contact-us.html. Should you need products that we don't carry, such as pregnancy or ovulation tests, please visit our friends at Early Pregnancy Tests and Ovulation Predictor Kits for Home Use. Visit our FertilAid Facebook page or follow us on Twitter by clicking the links below: Facebookhttp://www.fertilaid.com/facebook Twitterhttp://twitter.com/FertilAidAmy You can always find out the current status of your order by going tohttps://order.store.yahoo.net/OS/stat?yhst-10669596438250+41867+de39d1e3eae1fa9f6e47 Date Thu Jan 21 06:KK31:30 PST 2010Ship to Haci Mustafa DOÐANDr. Hasanbey Cad. Kaynak Ticaret No:17/AKaynak TicaretKahramanmaraþ elbistan 46300TR Turkey5054858338Bill to SameReferral * Please Select One Below *E-Mail hacimustafadogan@hotmail.com (emailed)send-review-email yesVia $29.95-International Express (3-5 days, outside US only)Payment Visa Name Code Qty Each Options----------------------------------------------------------------------FertilAid Value Pack fertilaid-valuepack 3 48.98Subtotal 146.95Shipping 29.95Tax 0.00Total 176.90
© 2010 Microsoft Gizlilik Bildirimi Kullanım koşulları
KUZUCUM FERTıLAıDDEN GELEN BıRıNCı MESAJ BU CANIM

evet kıslar listede düzenleme yaptım gelmeyenleri çıkardım listeden şimdi dolayısıyla sıra numaralarınız değişti inşallah uğurlu gelir bu arada hamişlerin arasında 1 er kişi açıklık kalıyor o boşlukları dolduracak arkadaşların isimleri yavruceylan prlanta alpy ve esengülüm hadi bakalım kıslar o boşlukları doldurun ben en başta sanırım hep boş kalıcam :KK43:((( ama siz doldurun o boşluklarıda geri kalanlarda sıraya girsin hadi bakalım

Kimden: Fairhaven Health (info@fairhavenhealth.com)
Gönderme tarihi: 22 Ocak 2010 Cuma 18:KK50:48
Kime: Haci Mustafa DO AN (hacimustafadogan@hotmail.com)

Thank you again for ordering from Fairhaven Health. Please come visit us again for all your trying-to-conceive, pregnancy, and nursing needs. If you are pleased with our products or have a success story to share, please do contact us at www.fairhavenhealth.com/contact-us.html. Should you need products that we don't carry, such as pregnancy or ovulation tests, please visit our friends at Early Pregnancy Tests and Ovulation Predictor Kits for Home Use. Visit our FertilAid Facebook page or follow us on Twitter by clicking the links below: Facebookhttp://www.fertilaid.com/facebook Twitterhttp://twitter.com/FertilAidAmy The following items have been shipped to: Haci Mustafa DOĞANDr. Hasanbey Cad. Kaynak Ticaret No:17/AKaynak TicaretKahramanmaraş elbistan 46300 TR Turkey5054858338 using $29.95-International Express (3-5 days, outside US only) You can always find out the current status of your order by going tohttps://order.store.yahoo.net/OS/stat?yhst-10669596438250+41867+de39d1e3eae1fa9f6e47 Name Code Qty Each Options----------------------------------------------------------------------FertilAid Value Pack fertilaid-valuepack 3 48.98(Shipped)Subtotal 146.95Shipping 29.95Tax 0.00Total 176.90 This completes your order. Thank you for shopping with us.
© 2010 Microsoft Gizlilik Bildirimi Kullanım koşulları
ıKıNCı MESAJDA BU CANIM SENıNKıYLE AYNI DEMı
BıR MESAJDA TEŞEKKÜR EDıYOR ALIŞVERıŞ YAPTIGIMIZ ıÇıN
DıGERıNDEDE SEVK EDıLDı YAZIYOR

bu farlutal çok uyku yapıyor heralde 2 gündğr çok uykum geliyor şimdide koltuğumda uyuya kalmışım allahtan kimse görmedi nasılda hemen içim geçmiş ya

bu farlutal çok uyku yapıyor heralde 2 gündğr çok uykum geliyor şimdide koltuğumda uyuya kalmışım allahtan kimse görmedi nasılda hemen içim geçmiş ya

kuzu sendemi kullanıyosun..canım ben bitirdim kutuyu c.tesi sabah sonuncuyu içtim......10 gün bekliycem ama olmazsam diye çok korkuyorum.....ilk dfa kullandım....

kuzu bence kan testi yapmadan içmen çok yanlış bak evinin de idrarda belli olmadı kanda çıktı keşke bir daha kan testi yaptırsaydın.

kuzu sendemi kullanıyosun..canım ben bitirdim kutuyu c.tesi sabah sonuncuyu içtim......10 gün bekliycem ama olmazsam diye çok korkuyorum.....ilk dfa kullandım....

evet ben adet olamayınca hep kullanırım canım farlutalla adet olmamak ğek görülmüş bişi değil yani evin olmamıştı bir tek ama oda doğum kontrol iğnesi kullanmıştı ondan yani en fazla menepoza girersen olmazsın oda mümkün değil hem senin düzenli değilmiydi sorun eşindeydi sanırım neden olmadın ki

X