Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

iştee kuru olmak iyi değil demek ki canım,
ıslaklık yumurtlamanın işareti ben çözdüm olayı
sulak toprağın verimi nasıl ki fazlaysa
ıslak kadın da öyle verimli oluyor delikafaduldendelikafadulden

Yaaaa... Napalım nasip artık

ya kızlar bişiy sorcam
ben şimdi şayet hamişsem
Bi akşam böööle uyumadan önce aklımdan hamiş kalırsam kurban adayayım diye düşündüm içimden
Hatta sanırım neşegil bahsetmişti adağım vardı diye felan benimde o akşam aklımdan bu şekilde geçti hamiş olursam bende adayayım diyodum
ama şu sıralar durumumuz iyi olmadığı için yine içimden ama ya hamiş kalır ve tutamazsam korkarım ben vebalinden dedim
Sonrasını hatırlamıyorum uyudum
Şimdi ben bu kurbanı adamış oldum mu??

Kuzuuuu işene karışmak istemem ama lisyede bissürü kendini yenilemeyenler var

estağfirullah canım farkındayım bizde onu konuştuk bugün yeni gelen arkadaşları onların yerine yazacağım zaten aktif olmayanları sileceğim gereksiz kalabalık olmasın

iştee kuru olmak iyi değil demek ki canım,
ıslaklık yumurtlamanın işareti ben çözdüm olayı
sulak toprağın verimi nasıl ki fazlaysa
ıslak kadın da öyle verimli oluyor delikafaduldendelikafadulden

delikafadulden:roflol: süpersin canım sendede belli etmiyorsun ama espritüel bi cevher var :roflol:

delikafadulden:roflol: süpersin canım sendede belli etmiyorsun ama espritüel bi cevher var :roflol:[/QUOTE]

Kuzucumm stresli falan olmasamm gayet neşeli biriyimdir aslında ammaaa bu pko espri yeteneğimi de köreltti.:gitme::gitme:

hımmm içinden geçirmişsin yani tam olarak adakta bulunmamışsın bence adamış olmuyon ama yine de bir hoca ya sorarsın tabi canım.

kuzucum sana özelden attım diye hatırlıyorum ama kuzucum
fertilaidi hangi kargo eline verdi canım
eşim dün sormuştuda şimdide aklına geldi
hangi kargo canım
bugün fertilaidi isteyeli 5.gün
zaten kargo 3-6 iş gününde eline ulaşırmış
tabi memlekette uzak hava şartlarıda kötü
kuzucum cevabını bekliyorum canım

kuzucum merhaba nasılsın? benim yeni regli tarihim 15şubat daha önce bildirmiştim ama gözünden kaçtı heralde listede eski tarih var inşallah hayırlısıyla regli olmam hamiş olurum ama genede hatırlatayım dedim canım

benimde aklımda yokken aklıma getirdin canım
ben de yaklaşık 5 dakika önce adakta bulundum eğer hamiş kalırsam kurban kesicem diye.:CüvCüv::CüvCüv:

canım böyle dersen adagını yerine getirmen gerekir
eşinle konuş durumunuz varsa adak yaparsınız
ama hemen kesmek şart degil 9 ay içinde kesebilirsin
bu cevapta yavrucugumun cevabı olsun
durumun yoksa 9 aya kadar kesebilirsin
veyada çocugumuz dogarsa adagım olsun diyebilirsin
dedigin takdirde adagını yerine getirmen lazım canım

evincim gelmişin canım
hayırlı olsun çoooook sevindim canım
doktora gittinmi
ne dedi

ay benimde adağım varrr
hamile bebeğim olsun bebek mevlütünü kurban kesip öyle yapcam diyorum kalan eti de gelenlere pay edicem
adağım bu gerçekleştirmek nasib olursa ((

sana sabah özelden yazdım canım usps kargo ile gönderiyorlar onlar ama burda ptt getiriyor bize canım bak şimdi siparişi verdiğinizde bi mail geldi ya fertilaidin satıcı sitesinden o maili yanıtlayın sonra sipariş durumunuzu sorum çeviriciyi kullanarak cümlenizi ingilizceye çevirip sorabilirsiniz canım olmazmı ama ilk mailden sonra bi mail dah gelmesi lazımdı sevk edildi diye

SAT ınıda sölemişmiydin canım ben eğer beklenen addet tarihini sölüyorlarsa eğer sadece SAT ını sölemeyince yazmıyorum canım

eftelya beklenen adet tarihin 17 ocakmış 17 ocakta adet oldummu ki yani

kuzuuuuu bende yazdım ama görmedin heralde sat 22 beklenen adet 21 şubat tatlım benide eklermisinnopuyorumnanaktan

sağol canım allah sanada nasip etsin
evincim belirtilerin varmıydı yazarmısın cnm hissettiklerini. bende bekliyorum ya merak ettim.
valla canım hissediyodum ama biyandanda yok diyodum hani ümitlenmek istemyiodum ama belirtilerimden göğüslerimin yanları acıyo kasıklarım öksürdükce ağrıyo sanki üşütmüş gibi hele belim kopacakmış giibi özellikle yatınce oluyo kendimi serbest bırakınca. fark ediyorum daha çok

valla canım bende dahil herkess şok olduuk :):):
evincim herhalde şimdi doktora gitmeye hazırlanıyorsun
hayırlı haberlerle dönersin inşalah
rabbim kucagına almayı nasip eder inşallah canım benim
sağol canımm.
evincim gelmişin canım
hayırlı olsun çoooook sevindim canım
doktora gittinmi
ne dedi
sağol balım evet gittimm dr baktı dediki sana ilaç veremem hamile kalmışsın dedii. bende dedimki evet bliyorum sabahtan beri ağzım kulaklarımdaa dedim :):) dr da güldü bana
sonrada dediki 10 gün sonra gel kalp atışlarına bakalım dedii :):):)tabi bende aynen ışılayarak çıktım :):)sırnaşık şey

allahım olmayan herkese nasip etsinn yarabbim çok güzle bişey gerçektenn :):

kızlar yaaa gene ruyamda latın bilezik takıyodummm
bide düğün davetiyelerimizi yeniden dağıtıyodumm tekrar evleniyomuşuz kocişle
bide çokk ilginçç uyandığımda ayın 24ü aklımda kalmış neki acaba uyandığımda 24ü diye hatırlıyodummbilmiyorumkismile

hayrolsun canım inşallah şubatın 24 ünde hamiş olduğunu öğrenirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…