Bir bilen vardırrr mutlaka...?????

acaba07

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2012
53
0
Merhaba kızlar..... aranıza yeni katıldım ve bütün gün üyeliğimin aktifleşmesini bekledim konu açabilmek için... ben yeni evliyim.. ama onca borc harc.. bebeğim olmasını cok istiyorum ama biraz zzamana ihtiyacımız var. ama bi sorunumuz var...!! en başta söyliyim varsa kesinlikle doğrucam.... ben 25/09/2012 de adet oldum yaklasık 4gün surdu. 29 unda bittim ama 30 unda sabah sadece kahverengi minik bi leke geldi. 30 u gecesi eşimle ilişkiye girdik ve içime boşaldı henüz adetim tam bitmemiş diye bende bişi demedim sabah leke gelmişti cünkü... ama ne ilikide nede sonrasında tek bi damla leke bile olmadı.. ben 1hafta sonra rahatsızlandım doktora gittim mantar olmus dedi fitil ve krem verdi sadece 2 gün kullandım iyileştim. ama daha adetime zaman olmasına ragmen yaklasık bi bucuk haftadır sol kasıgımda inanılmaz agrı ve batmalar var... sık sık idrara cıkmalar acıkmalar... bas agrıları yorgunluk ve uykusuzluk... kızlarr bi bileniniz vardır. sizce hamilemiyim. ben normalde 4 gün önce oluyorum herzaman daha adetime var ama bel agrısı kasık agrısı gitmiyor hiç...??? ewet kızlar yorumlarınıza ihtiyacım var..

ayrıca yazmayı unuttum kızlar. defalarca tuvalete kostum adet oldum diye ama beyaz akıntı tarsıznda seffaf bişiler geldi... bugunde 2 defa kostum lavaboya ama yine o seffaf lekeler... ?? bel agrısı ve kasık batmalarıda devam...

hemen adet sonrası ilişki olmuş ama belli de olmaz hamile olabilrsin canım yani belirtilerin çok benziyo test yaptırabilirsin çok erak ediyosan

hemen adet sonrası ilişki olmuş ama belli de olmaz hamile olabilrsin canım yani belirtilerin çok benziyo test yaptırabilirsin çok erak ediyosan

ama daha adetime var test yapsamda cıkmazki :KK43:( bende bilemedim varmı yokmu... varsa bile ilaç kullanmıstım bi iki defa ayrıca rahim azına fitil koymustum bunlar sorun yaratırmı.. ay bilemedim yaa varmı acaba ://

iyi akşamlar hamile olabilirsin benim arkadaşımda adetten hemen sonraki ilişkide hamile kaldı şu an çok tatlı bir oğlu var

iyi akşamlar hamile olabilirsin benim arkadaşımda adetten hemen sonraki ilişkide hamile kaldı şu an çok tatlı bir oğlu var

iyi akşamlar sub. öncelikle allah bagıslasın arkadasının oğlunu... gercekten bu durum beni alt üst etti su dunyada tek hayalim anne olmak ama böyle bi zamanda olması çok zor olur.. psiklojik olarakmı bu agrıları yasıyorum bilmiyorum ama birbucuk haftadır suruyor... beklemekten baska sansım yok sanırım :///

eee kızlar....... yokmu aranızda buna benzer bi durum yasayan adetin hemen ertesi hamile kalan...????
benmi evham yapıyorum yoksa

çok merak ediyorsan git bir hastaneye kan testi yaptır !
idrarda çıkmaz ama varsa kan testinde çıkar ...
burdaki kadınların var yada yok demesiyle olacak birşey değil

çok merak ediyorsan git bir hastaneye kan testi yaptır !
idrarda çıkmaz ama varsa kan testinde çıkar ...
burdaki kadınların var yada yok demesiyle olacak birşey değil

ben sadece böyle bi durumla karsılasan varmı diye merak etmiştim... sonucu mutlaka testte ögrenicem.. sadece zamanını beklemek stres yaratıyor diye yazmıstım buraya. yinede tşk ederim

normalde hep 4 gün önce oluyorum.. normalde yarın olmam lazım ama tam gününü beklersem 25 inde olmam gerekiyor..
sabaha karsı öyle bi sancım olduki işte dedim adet oldum ayaga kalktım yine bişey yok... :/

bence pıskolojık .. kafandan ne hamileleiği diye soylen bi şeyin kalmaz .. aksama adet olursun

adetten sonraki ilişkide hamile kalınmaz
adetin 1.gününden itibaren 13. 14.gün baslar yumurtlama dönemi beyaz akıntıuyla birlkde yaklasık 5 gün sürer
bu süre içinde hamile kalınır diğer günler hamile kalınmaz

adetin 1.gününden itibaren 13. 14.gün baslar yumurtlama dönemi beyaz akıntıuyla birlkde yaklasık 5 gün sürer

siz böyle diyorsunuz ilk sayfada bi baska arkadas benim arkadasımda adetten hemen sonra hamile kaldı diyor.. :/ bende bilemedim ne nasıl. dayanamayıp az önce eczaneden test aldım yaptım ama bişey cıkmadı. yarın adet olmam gerekiyor bakalım ne olacak :/

o gelen beyaz akıntı senin içindeki iltihap akıyo caanım fitil ve kremler sayesinde bende kullanıyorum nerdeyse akşama kadar çekiyorum o akıntıyı sol kasığımda sancı bazen uyutmuyor bile iltihap yada mantarın varken hamile kalma ihtimalin çok düşükmüş spermleri öldürüyormuş çünkü iltihap ama benim kullandığım ilaçlar %85 gebeliği arttırıyormuş doktorum öyle demişti

yumurtlama düzensiz oluyorsa kalınabilir. bizde hijyen ve dini sebeplerden pek olmaz ama yurt dışında adet döneminde ilişkiye girip hamile kalan kadınlar var.
sizin bahsettiğiniz, hamilelik ihtimalinin en yüksek olduğu dönemdir. diğer günlerde de hamile kalınabilir.

X