Bir bayan bir erkeğe duygularını söylemeli mi?

yukarıda yazılan ilgi alanlarına göre paylaşım fikri gerçekten muhteşem
bırakın sizinle iletişime kendisi geçsin, sabır sabır sabır.. birşey yapmayın lütfen

ben normalde herkes duygularini soylesin karsi taraftan.beklemek gereksiz onemli olan senin ne hissettigin kafasinda bir insanim ama sizin durumunuz icin tam boyle soyleyemeyecegim.cunku ortada hic diyalogunuz, hic paylasiminiz yok. siz.daha cok platonik yaşıyorsunuz. bu kosullar altinda da adama soylemek egosunu cok sisirir, sonra pisman eder.

siz eger bekar oldugundan eminseniz calistigi ywrin etrafinda gezinin..civar restoranlara gidin oglen yemegi saati.

ancak evli ve ya nisanli.olup zaten.tum.cevrem.biliyor.diye yuzuk.takmayi da birakmis olabilir. o nedenle yuzuklu fotosu hala profilinde olabilir.

Şuan evli vs olmadığına eminim yani evli biri olsa mutlaka bir şekilde farkeder im hiç bir sosyal medyasında iz yok yani. Çalıştığı yer benim yaşadığım yere 1.5 saat uzaklıkta

Hic tanismadigin iki kelam bile etmedigin birine kalkip da ondan hoslandigini soylemek karsi tarafin seni ciddiye almamasina sebep olur, daha bastan kaybedersin. Sosyal medyadan birbirinizi takip ediyormussuz zaten. Erkekler aptal degil. Bir sekilde ondan hoslandigini anlayabilir. Mesela resimlerini begenirsin, hikayelerine bakarsin, belki bir hikayesine gulen yuz birakirsin vs. Bunlar tek basina kistas olmasa da o da sana karsi bir merak duyarsa zaten tanismak icin bir adim atar diye dusunuyorum. Sarkici bengu esiyle bu sekilde instagramdan tanismis mesela cok tatli bi hikaye❤

Zaten sizi görmüş .Ondada etkileşim olsa yazardı .Boşver bence .Senınle olmak ısteyenlere yönel.

Bunu okurken 20li yaşlarda çok karizmatik, mevki olarak çok iyi bir konumda olan bir beyle yaşadığım bir anım geldi aklıma ya içim bi tuhaf oldu. Sesi bir an aklıma geldi ne etkileyici bir sesi vardı....

Aslında benimde aklımdaki hikayesine bir yorum yada emoji koymak gibi ama bundan bile çekinen biriyim :/
a

Şuan evli vs olmadığına eminim yani evli biri olsa mutlaka bir şekilde farkeder im hiç bir sosyal medyasında iz yok yani. Çalıştığı yer benim yaşadığım yere 1.5 saat uzaklıkta
Sosyal medyada esiyle resmi olmamasi ya da 1 sene once parmaginda yuzuk olup simdi olmamasi vs asla evli olmadigini garanti etmez. Ne adamlar var sosyal medyasina bak ohoo bekar geziyor tozuyor vs sanirsin,oysaki adam evli cocuklu.

Peki sizinde çok sıkı takip ettiğiniz kişilerin hikayesi öne çıkmıyor mu? Yani 1000 kişi içinden 5 dk içinde bakması normal bir durum mu merak ediyorum bunu

Peki sizinde çok sıkı takip ettiğiniz kişilerin hikayesi öne çıkmıyor mu? Yani 1000 kişi içinden 5 dk içinde bakması normal bir durum mu merak ediyorum bunu
Ben dikkat etmistim buna. Hikayesine en cok baktiklarimin en basta cikiyor hikayeleri. Madem hikayelerine bakiyor Bir gun hikayende soru cevap yap ya da bisey sor. Bakalim cevap verecek mi?

Bazı erkekler sosyal medyada özel hayatlarını paylaşmayabiliyorlar tercih sebebi yani eşlerini paylaşmıyorlar bu demek değildir ki bekar yüzük koyduğuna göre belki de evli bile olabilir benim eşimin sosyal medyasından evli olduğu çıkarımını kimse yapamaz mesela sadece hobileri ile paylaşım yapar yüzük de takmaz.

Yani bence şuan yapmamanız daha doğru giBi. Önceden bi biraraya gelme ihtimaliniz nedir yani en azından aynı ortama girme ya da bi yerlerden birilerinden Bilgi sahibi olsanız kendisinin hakkında . Belki de nişanlan sözlü evli. Belki de bitirmiş diğer fotolarda yok diyorsunuz. Belki sizin açılmanızı hoş bulacak bi krakter belki çok Farklı bakacak biri yani binbir türlü sonuç var. Önceden bi genel izlenim edinseydiniz işiniz daha kolay olurdu

Yüzük tek kriter değil, eşimde bende ilk heves nişanlıyken takmıştık, sonra ikimizde çıkardık mesela. Yani evli ya da nişanlı olma ihtimali var, belki bir sevgilisi var karşındaki kişinin durumunu bilmeden böyle adımlar hoş olmayabilir. Eğer eşi ya da nişanlısı bu durumdan haberdar olursa ve cevval bir tipse iş yerinize gelip sizi bir güzel rezil edebilir ki edeni gördüm. Kaldı ki başınızdan bir evlilik geçmiş, herkes bir defa dikkat ediyorsa sizin çok daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor zira malesef ülkemizde bir çok erkek bu durumlarda kötü niyetli yaklaşabiliyor, üstelik bu durumda ilk adımı sizin atmanızda adamı bu yönde cesarerlendirebilir. Bence bekleyin ilgisi varsa illa bir adım atar, çünkü erkekler mutlaka hoşlanıp beğendikleri insana bir adım atıyorlar, üstelik siz sosyal medyadan ekleyerek, gerekli yeşil ışığı yakmışsınız, ben bir bayan olarak daha fazla zorlamanın erkeklerin gözünde hoş karşılanmadığına birçok defa şahit oldum.

1000 kişi içinde benim hikayelerini 5 dk içinde görüyor olması
Bunun sebebi sosyal medyada cok vakit geçiriyor olması.
Bence bir kadin bir erkeğe duygularını söyleyebilir, ben söylerim ki soyledim de. Ama sizin durumunuzda olsam söylemezdim. Sizin farkinizda bile değil. Once yüzyüze tanismayi arkadaş olmayi deneyin bence

Kızlar evli değil eminim çünkü aynı konumda çalışan herkesin cvsinde evli yazarken onunki boş yani. Sevgilisi varsa bilemem tabi :/

Bazı erkekler kendisine duygularını açan bayanları basit olarak görüyor bunu biliyorum.
1) Bu mantalitedeki biriyle zaten olmayın bi zahmet.

2)Biraz araştırın, bilgi edinin, ona göre duygularınızı üstü kapalı tarif edebilir, daha özel tanımak istediğinizi söyleyebilirsiniz, dünyanın sonu değil.

3)Bayan değil, kadın.

Böyle bir imkanım yok tanışmak arkadaş olmak gibi. Olsa aylardır düşünüyorum ama çıkamadım içinden. Kuruma vekaleten bakıyor gidecek diye korkuyorum geç kalmaktan

Tamamen aynı fikirdeyim..... Üstelik hayatında biri varmı bilmiyorsunuz bile.... Yazarak tanıyamazsınızda..... Kadın elbet duygularını açar lakin sizde sadece tanıma arzusu ve beğenme var yani çok bişey değil.... Karşıdan net sinyal gelse olabilir..... Boşanmış olmanızın durumla alakası bile yok bunu kafanızda konumlandırmayın sizi çok güvensiz ve kendi durumunuzu aşağılar gibi gösteriyor.... Ben okurken öyle algıladım...... Erkek de bunu bu şekil söylerseniz öyle algılar.... Siz bu konularda nasıl bir tavır gösterirseniz öyle davranıyor insanlar..... Yanlış anladınız diye yazabilirsiniz sadece başka kişilere bunu açıklarken olmadı bitti yeterli..... Nacizane önerim.... Sevgilerle... Bide içinizde falan kalmaz 3 güne unutursunuz dikkat etmeyin yeter gözünüzün göreceği elinizin tutacağı somut tanıyabikeceğiniz insanlara şans verin derim

Cvde evli yazmıyor ve yüksek ihtimal Nisan attı. Benim tek endişem benim boşanmış olmam ve yaşımın büyük olmasının onun tarafından yadirganmasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…