Bir bayan bir erkeğe duygularını söylemeli mi?

Tamamen aynı fikirdeyim..... Üstelik hayatında biri varmı bilmiyorsunuz bile.... Yazarak tanıyamazsınızda..... Kadın elbet duygularını açar lakin sizde sadece tanıma arzusu ve beğenme var yani çok bişey değil.... Karşıdan net sinyal gelse olabilir..... Boşanmış olmanızın durumla alakası bile yok bunu kafanızda konumlandırmayın sizi çok güvensiz ve kendi durumunuzu aşağılar gibi gösteriyor.... Ben okurken öyle algıladım...... Erkek de bunu bu şekil söylerseniz öyle algılar.... Siz bu konularda nasıl bir tavır gösterirseniz öyle davranıyor insanlar..... Yanlış anladınız diye yazabilirsiniz sadece başka kişilere bunu açıklarken olmadı bitti yeterli..... Nacizane önerim.... 🙏Sevgilerle... Bide içinizde falan kalmaz 3 güne unutursunuz dikkat etmeyin yeter gözünüzün göreceği elinizin tutacağı somut tanıyabikeceğiniz insanlara şans verin derim

Açıkçası görüşmek isteyenlerin hiçbiri boşanmış olmamı onemsemedi. Ama bende böyle bir psikoloji bir tek bu beyefendi için var çünkü yaş faktörü de var 3 yaş küçük olması gibi kendimi aşırı geride hissettiriyor. Tek artı özelliğim beğenilen biri olmam ama Anadoluda yetişen biri için eksi yönlerim önemli diye düşündüm.

Hem tamam eşitlik dedik kadında yazabilir dedikde..... O zaten istese Bi mesaj atardı.... Bu da işin gerçeği yani..... Bahanemi yok.... Ya ilgilenmiyor ya çok egolu hep birinin yazmasına alışık ya da hayatında biri var.. Ben yazmazdım... Bu benim... Siz biz ne desek içinizden geleni de yapabilirsiniz... Ben size yorumumla çok da engel olup etkilemek belkide iyi olacak bir şeye set çekmek istemem..... İyisimi tüm yorumları okuyup hem kalbinize hem aklınıza hem gidişata bakıp karar verin 🙏

Cvde evli yazmıyor ve yüksek ihtimal Nisan attı. Benim tek endişem benim boşanmış olmam ve yaşımın büyük olmasının onun tarafından yadirganmasi
Ay yadırgarsa zaten doğru adam değildir.... Lütfen bu bakıştan çıkın..... Sadece bunun için değil.... Her ilişki için..... Yadırgarsa yadırgasın..... Kim ki o.... Sanki oksijeni kesecek nefes alamayacaksınız..... Zaten ön yargılı insanla Bi halt olmuyor.... Bu doğru bu yanlış diye bişey yok.... Kime göre doğru kime göre yanlış..... Önemli olan senin fikrin değil mi

Konuş konuşma diyerek kaderinize müdahale etmemiz doğru değil .çünkü bu aralar kötü şeyler yaşatıyorlar kadinlarimiza. O yüzden akılcı davranın kendiniz gözlemleyin kendiniz karar alın bize kulak asmayin

İnsan insana öğüt verir tenhada o öğüdü ilk kendi yer millet verir talkını kendi yutar salkımı.... Başka bir şey yazmıycam.... Siz kendinizi nasıl görüyorsanız biz sizi öyle görüyoruz...... Açıklamam bu.... Kendinize güvenin konu sahibi.... Biz tüm bu konuya yazanlar kendimiz yaparız yada yapmayız dedik.... Biz siz değiliz 🙏

Boşanmış olmanızı kendi hatamdan olmadı der gibi.... Çok vurguluyorsunuz.... Sanki Bi eksiklik bir hata gibi.... Lütfen günlük hayatta bunu aşmaya çabalayın... Bana kızmayın.... Sizin iyiliğiniz için diyorum.... Yoksa insanlar bunu yara gibi gördüğünüzü zayıf tarafınız olduğunu bilirler se hep burdan sizi yaralamaya çabalarlar.... Etrafa bakın evlisi bekarı boşanmışımı kaldı.... Herkes Bi çıkar peşinde herkes hayatını yaşama derdinde....

arkadaşın verdiği tavsiyeye kulak verin. Hobilerine yönelik paylaşım yapin. Mesela bı şarkı paylastiysa 4 5 gün sonra aynı sarkiyi paylaşın. Beğendiği filmi ya da yönetmeni biliyorsanız ona yönelik paylaşım yapin. Dikkatini cekecektir. Belki bu şekilde sohbet başlar.
PS: sevgilim benden 2 yaş küçük. Kendi icimde sorun yaptım. Yanlış anlaşılmasın kabul eder mi diye değil. Daha önce ki beraberliklerim benden 2 3 yaş büyük insanlarla olmustu. Yaşla alakali hiçbir konu geçmiyor arada. Yani yasa çok takılmayın

Hiç dialogunuzun olmadığı birine böylesine takılı kalmanız biraz tuhaf.
Ortada bir tanışıklık, muhabbet olsaydı duygularınızı dillendirebilirdiniz ama bu şekilde hiç oluru yok gibi..

arkadaşın verdiği tavsiyeye kulak verin. Hobilerine yönelik paylaşım yapin. Mesela bı şarkı paylastiysa 4 5 gün sonra aynı sarkiyi paylaşın. Beğendiği filmi ya da yönetmeni biliyorsanız ona yönelik paylaşım yapin. Dikkatini cekecektir. Belki bu şekilde sohbet başlar.
PS: sevgilim benden 2 yaş küçük. Kendi icimde sorun yaptım. Yanlış anlaşılmasın kabul eder mi diye değil. Daha önce ki beraberliklerim benden 2 3 yaş büyük insanlarla olmustu. Yaşla alakali hiçbir konu geçmiyor arada. Yani yasa çok takılmayın

Özel paylaşım yapmıyor malesef işiyle ilgili şeyler hep tanıtım vs gibi. Hobilerini bilmiyorum ama takip ettiği sayfalardan sadece ideolojik görüşleri vs gibi şeylere ulasabildim. O konularda zaten çok benziyoruz hayata bakış aynı birazda ondan etkilendim sevdiğimiz beğendiğimiz ideolojilerimiz birebir. Teşekkür ederim sadece yaş olsa daha cesur olurdum tabii

Hiç dialogunuzun olmadığı birine böylesine takılı kalmanız biraz tuhaf.
Ortada bir tanışıklık, muhabbet olsaydı duygularınızı dillendirebilirdiniz ama bu şekilde hiç oluru yok gibi..

Bir duygum yok aslında ama aşırı merak var 2 kez üst üste aynı rüyayı gördüm oda zihinsel olarak takılmama sebep oldu. Rüyalara kadar sadece takip ediyordum konuşma gibi düşüncem asla olmadı

Boşanmış olmanızı kendi hatamdan olmadı der gibi.... Çok vurguluyorsunuz.... Sanki Bi eksiklik bir hata gibi.... Lütfen günlük hayatta bunu aşmaya çabalayın... Bana kızmayın.... Sizin iyiliğiniz için diyorum.... Yoksa insanlar bunu yara gibi gördüğünüzü zayıf tarafınız olduğunu bilirler se hep burdan sizi yaralamaya çabalarlar.... Etrafa bakın evlisi bekarı boşanmışımı kaldı.... Herkes Bi çıkar peşinde herkes hayatını yaşama derdinde....

Kızmadım aksine umut veriyor yazdıklarınız. Evet çok takıldım çünkü 1 aylık saçma bir evlilik yüzünden bundan sonraki hayatımı etkilemesinden çok korkuyorum. Bunu belli etmiyorum umarsız davranıyorum emin olun ama içsel olarak bu korku hep var oluyor.

Hem tamam eşitlik dedik kadında yazabilir dedikde..... O zaten istese Bi mesaj atardı.... Bu da işin gerçeği yani..... Bahanemi yok.... Ya ilgilenmiyor ya çok egolu hep birinin yazmasına alışık ya da hayatında biri var.. Ben yazmazdım... Bu benim... Siz biz ne desek içinizden geleni de yapabilirsiniz... Ben size yorumumla çok da engel olup etkilemek belkide iyi olacak bir şeye set çekmek istemem..... İyisimi tüm yorumları okuyup hem kalbinize hem aklınıza hem gidişata bakıp karar verin 🙏

O mesaj atmaz gibi yani doğal bir ortamda tanışsak bakışla hal tavır ile belli eder ama gerçekten konumu itibariyle sosyal medyadan yazmaz bende o konumda olsam yazmam çekinirim açıkçası. Oda benim kim olduğumu bilmiyor evli miyim değil miyim? Kurumsal gelişmeleri takip etmek için eklemiş de olabilirim çünkü bu da mümkün genel takipçileri böyle.

Ilk adimi ben attim. Ilk de ben öptüm mesela. Redetseydi egom cizilirdi ama o kadar. Her erkek kadina ilk adimi atti diye ucuz gözüyle bakmaz, bakanla da beraber olmayin zaten

Peki sizinde çok sıkı takip ettiğiniz kişilerin hikayesi öne çıkmıyor mu? Yani 1000 kişi içinden 5 dk içinde bakması normal bir durum mu merak ediyorum bunu
En baştakine tıklandığında tüm hikayeler akıp gidiyor. Mesela ben sırf bildirimler sussun diye başlatıyorum akıp gidiyor hikayeler ama bir tanesine bile bakmıyorum. Buradan bir anlam çıkmaz bence.

O mesaj atmaz gibi yani doğal bir ortamda tanışsak bakışla hal tavır ile belli eder ama gerçekten konumu itibariyle sosyal medyadan yazmaz bende o konumda olsam yazmam çekinirim açıkçası. Oda benim kim olduğumu bilmiyor evli miyim değil miyim? Kurumsal gelişmeleri takip etmek için eklemiş de olabilirim çünkü bu da mümkün genel takipçileri böyle.
Konu sahibi seni sevdim.... Bak beni dert sahibi ettin 😂😂😂😂ya ne diyim..... Yaz ya içinde kalmasın.... Burda konu açtın madem bu kadar zaman harcadın ... Banada harcattın😂😂😂😂boşa gitmesin 😂😂😂😂adama evlenme teklif etmeyeceksin ya.... Nasılsınız de gitsin.... Baktın haldır Haldır yazıyor tamam.... Cevap vermezse yada pardon derse..... Kusura bakmayın size mi yazdım farkında değilim dersin...ister inansın ister inanmasın..... Böylece sende rahat et..... Bi kelimeden ne olacak.. Yada sen daha yaratıcı bişey bul.... İş çok yoğun sizde nasıl gidiyor de.... Bozarsa işle ilgili birşey soracaktım yanlış anladınız der toplarsın 😂😂😂😅😂Ay benimde beynimi yaktın.....

Kadınların erkeğe seni beğendim bir kahve içelim mi demesini abes bulmuyorum , hatta bunu basitlik olarak gören zihniyeti kınıyorum.

Ama sizin durumunuz çok farklı arkadaşınız değil , muhabbetiniz yok , hiç tanışmamışsınız , bir kelime konuşmamışsınız. O yüzden durup dururken ben seni beğeniyorum demek biraz Abes olur sanki

Zamana bırakmalı bi ışık görürsen açılırsın

Söyle gitsin yani içinden ne geliyorsa onu yapmalı insan. 3 günlük dünya için fazla kasmaya hiç gerek yok.

Konu sahibi seni sevdim.... Bak beni dert sahibi ettin 😂😂😂😂ya ne diyim..... Yaz ya içinde kalmasın.... Burda konu açtın madem bu kadar zaman harcadın ... Banada harcattın😂😂😂😂boşa gitmesin 😂😂😂😂adama evlenme teklif etmeyeceksin ya.... Nasılsınız de gitsin.... Baktın haldır Haldır yazıyor tamam.... Cevap vermezse yada pardon derse..... Kusura bakmayın size mi yazdım farkında değilim dersin...ister inansın ister inanmasın..... Böylece sende rahat et..... Bi kelimeden ne olacak.. Yada sen daha yaratıcı bişey bul.... İş çok yoğun sizde nasıl gidiyor de.... Bozarsa işle ilgili birşey soracaktım yanlış anladınız der toplarsın 😂😂😂😅😂Ay benimde beynimi yaktın.....

😂 Teşekkür ederim baya güldürdünüz benide

Çok yakın bir arkadaşım söyledi duygularını :) şuan çok mutlular yakında da evlenecekler. Bence içinizde kalacağına bir şekilde konuşun. En kötü olmaz ne kaybedersiniz ki? Biz bizimle her konuşmak isteyen erkeğe olumlu dönmüyoruz bu ne karşıda ki kişiyi kötü yapıyor ne de bizi iyi biri. Tam tersi sizin içinde geçerli olmazsa olmaz , olursa da bakarsınız çok mutlu olursunuz :)

X