Bir başkasını sevmiş halinden belli

portakalcicegi579

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
121
31
Merhabalar
Dün yazmıştım şüpheleniyorum diye. Bugün neredeyse dile dökecek kadar oldu bana o kadar hissettirdiki . Birini sevmiş belli. Şu an vicdanı sızlıyor hissediyorum. Ayrılmaya niyeti yok gibi şu anda. Ama bende çok şey gitti.. resmen dünyam durdu. kafam çok karıştı?

Sen kocanın hoşlanılan kadına nasıl yaklaşılır videosu izlediğini yazmıştın. Belki beğendiği biri vardır ona yaklaşma, tanışma, sohbet etme planı yapıyordur.

Siz şüpheleriniz olduğuna dair daha yeni konu açmıştınız. Ona birşey mi sordunuz, çünkü hızlı bir gelişme olmuş sanki, o size bunu nasil hissettirdi?

Ben de bunu anlamıyorum, hem başka biri olduğunu hissettiriyor hem de ayrılmaya niyeti yok diyorsunuz..Kaç yıllık evlisiniz , çocuklarınız kaç yaşında?

Usenmedim sarkiyi dinledim de sarki da aldatildiginiza dair bisi anlamadim hatta gayet guzel sozler acaba baskasina yollayacakti da yanlislikla size mi yolladigini dusundunuz?

Başka biri var emin olmuşsunuz neye kafanız karıştı vicdanı sızlaması ya da aldattığını saklaması vs neye yarıyor sizin için siz niye hiç boşanmayı düşünmüyorsunuz

Ben de simdi açtım sarkiyi güzelmiş
Acaba size sevgisini ifade edemeyen biri mi eşiniz? Yani bazi erkekler romantik olamaz da sizin esiniz de sevgisini dile nasil getirecegini mi arastirdi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…