bir bakarmısınız ????

adetim 2 gün cok az sürdü üçüncü gün pembe sıvı geldi ve bugün aşırı mide bulantılarım yüzünden test yaptım kopkoyu çizgi çıktı hemen apartopar ultrasona gittik dr kese bile göremedi yarın kan testi yaptırıcam sanırım degerim düsük yada bilmiyorum cok kotu durumdayım karmakarısık hersey

bu durumu yasayan arkadaslar lutfen yardımcı olurmusunuz ?

canım eğer bu testteki ikinci çizgiyi saatler sonra gördüysen teste güvenme. doktora gitmişsin zaten sonuçtan bizi haberdar et. ama eğer gebelik yoksa testte çıktı neden yok diye düşünme çünkü saatler sonra çıkan çizgi güvenilir değil. hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah gerçi ikinci testinde koyu çizgi gördüğünü söylüyosun. inşallah hamilesindir

Son düzenleme:
esim bugun bir doktor arkadasıyla konusmus sirkete ugradıgında kan testi icinde erken ultrasondada henuz gozukmez demis ve iyi bir doktorun adres ve numarasını vermis ve en az iki aydan once vajinal ultrasonun zararlı oldugunu soylemis turkiyedeki gibi degil tabi burası bekliyorum bakalım hayırlısı neyse oyle olsun bu arada en son haftanıza kadar sorunsuz gecsin

Yule canım inşallah hamilesindir.
Benimde adetim 5 gün gecikti dün test yaptım negtif çıktı ama içimde bir acaba var hala pazartesi tekrar test yapıcam adet olmazsam.Adetlerim bir yıldır çok düzenliydi en fazla bir gün gecikirdi ijnşallah rabbim tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.

beni bosver canim alıstım ben hüsrana tam oldu derken birsey cıkmasına..insallah senin müjdeni alirim haber ver mutlaka olur mu

beni bosver canim alıstım ben hüsrana tam oldu derken birsey cıkmasına..insallah senin müjdeni alirim haber ver mutlaka olur mu

Canım öyle deme inşallah sende hamilesindir.Ben 7 yıllık evliyim 3.5 yıldır bebek istiyoruz.Şubat ve mart ayında iki negatyif aşılama sonrası artık devam etmiycem bitti dedim.Ama bu ay adetim gecikince bir umut oldu inşallah ikimizde hamileyizdir.Mutlaka yazrım sonucu.Pazartesi ikinci kez idrarda test yapıcam yine negatif çıkar ve adet olmazsamda salı dr. agitmeyi düşünüyorum.

benimde oyle 6yıla giricem sanırım yıllarıda artık karıstırıyorum ben olmuyorsa Allahın bir bildigi var diye düsünüyorum ona havale ettim tabi ki cok zor sureclerden gectim ama hayırlısı git mutlaka tabi adetin gecikiyor cunku ama sokturucu falan verirse yine kullanma bir sure testini yenile insallah seninledir bebisin

kizlar insallah hayirlisi ise Allah'im bebeklerinize kavustursun sizleri. insallah her isteyen ve ayni zamanda hak eden kadin anne olma duygusunu tadar. (Amin)

14 yıldır adet görüyorum ve hayatımda yanlızca bir kez adetim 15 gün gecikti geçen yıl dr. a gittim kanda gebelik testi yapıldı negatif çıkınca kist vardır dedi dr. ve adet söktürücü verdi onu içtim bir hafta sonra adet oldum.Ama sonra içimde hep bir acaba kaldı.O yüzden tekrar asla adet söktürücü içmem.

Bende Allah nasip etmiyorsa vardır bir bildiği hakkımızda hayırlısı budur diye düşünüyorum.Htta dediğim gibi tedaviyede artık devam etmeme kararı almıştım ama bu gecikme içimde bir umut oldu.Zaten bu gecikmede bir netliğe kavuşsun işe girmeyi düşünüyorum.Artık bebek fikrinden uzaklaşmam lazım....

kizlar insallah hayirlisi ise Allah'im bebeklerinize kavustursun sizleri. insallah her isteyen ve ayni zamanda hak eden kadin anne olma duygusunu tadar. (Amin)

amin insAllah en güzel anne adayı iyi bak kendine ve bebegine

canim bu arada ben de reglime heralde bi hafta kala evde test yapmaya baslamistim, hissetmistim hamile oldugumu, hatta afedersin iliskiye girdikten sonra esime dedimki bebegimiz olacak o da ayni hissetmisti. benim denilk testler seninki gibi silik silik cikti regl gunumu bekledim gecikmesini de degil direk hastaneye gittik bhcg bakildi be 67 cikmisti yani hamile kalali 1,5 hafta falan olmus, tam hissettigim zaman yani tarihi.

kanda mutlaka cikar, bence bir an once kanda baktir. insallah guzel haberler aliriz, olmazsa da canini sIkma onumuzdeki aya insallah dersin. kanama yerlesme kanamasi da olabilir, bende olmadi hic ama cok kiside oluyormus regl olmayabilir yani kesildi demissinya. Bebek isteyen hamile olmak isteyen cabalayan hak eden kadinlarin o kadar cok hamile kalmasini istiyorumki Allah biliyor.. İnsallah bize guzel haberler verirsin.

Allah razı olsun inşallah en hayırlı zamanda hayırlı bir evladın olur. Rabbim bizim hakkımızda neyin hayırlı olduğunu daha iyi bilir. inşallah hayırlısıyla hamilesindir veya en kısa zamanda hamile kalırsın.

yule canım bende senın gıbı oldum kızımda ıkı gun kanamam oldu bende kadın doguma gıttım turkıyedekı gıbı deıl demıssın sen nerde yasıyorsun ben avusturyadayım,,ben dr gıttıgımde benıde hemen ultrasona aldı ama tabıkı vajınal olanına normal ultrasonda goremeyız dedı henuz kucuktur dedı ve baktıgında kucucuk bır kese gordu dogal olarak 7 haftalıktı henuz eger kanda gebelık varsa ve testtede cıktıysa hıc korkma ve vajınal ultrasona gır dusuruyor cocugu dıyolar bende korkmustum ama hıc bısey olmadı sonucta onlar dr ıslerının ehlı korkma 2 ay beklemene gerek yok dr gıt nasıl goreceklerse oyle gorsunler canım umarım hayırlı haberlerınızı alırız kızlar hepınızınde....

Yulecim canım sonucumdan haberdar ederim demiştim.Şimdi kan tahlilinden geliyorum gecikmem 8 gün ama kan tahlili negatif yani hamile değilim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…