bir bakarmısınız ????

yuLe

pembe ruj
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2012
127
1
arkadaslar yorumlarmısınız lutfen ?

Eklentiler

• $YuLe7476.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 184
4 gündür test yapıyorum golge gibi goruyordum varla yok arası hep bu sabah adet gunumdu yaptım sonra dısarı cıktık sahıle yemege falan gıttık geldıgımde gorunce cok sasırdım leke gibi mi kalmıs yoksa o gordugum pembe bır cızgımı ?:26:

canım bu leke fln değil baya silik ama 2. çizgi yani:) hamilelik testi mi ovu. testi mi?kimileri ovu.testinden de öğreniyor da ondan soruyorum.inşallah bebişin habercisidir.

yanında hcg yazdıgına göre gebelık testı çok silik ıkmış ama kesin bişi diyemıyorum :S

fotoda flnda gozukmus eger acelecı ısen bı kan tetsı yaptır canım yok bekleyemem dıosan

bi ka gun sonra çok su tuketmedıgın gecenın sabahında ılk ıdrarınla tekrar dene :)

Son düzenleme:

ay-she cim hayırlı geceler tatlım. bişi sorcam yumurtlama zamanım geçeli 1 hafta oldu ama hala 2.çizgi silik çıkıyor ovu testinde aynı bu testteki gibi silikliği.sende öle bişey olmuş muydu. ama ağrı sızı göğüste hiçbişi yok

hayırlı geceler canım

canım ben sadece 13. gune kadar test yaptım sorna bıraktım test yapmayı bi de işte

regle 5 gun kala yapmıstım bakaım ne cıkıcak die kıpkırmıızı koyu çizgiler cıkmıstı canım bılemıorm yanı

ama silikse sanmıyorum yumurtlama oldugunu cunku devamlı lh salgılanıo zaten ama bellı mıktarda salgılanıo

yumurtlama zamanı en yuksek sevıyeye ulasıo kıpkırmızı cıkıncada yumurtlama oldn anlıoss

benım göğüz sızlamalarım regle 3 gun kala fln baslamıstı sanırım hala da sızlıo ara ara

O zaman ikinci çizginin silik olarak çıkması normal yani. ama adetim bittikten sonra 9-10uncu günler falan silikte olsa ikinci çizgim yoktu o nedenle acaba olabilir mi diye aklımda fakat çok umudumda yok açıkçası. demekki bişi yok.

Canım benim 3. günde test yapınca aynen bu şekilde çıkmıştı güvenemedim hassas testlerden aldım ve 5.gün yaptım baya belirginleşmişti 6.gün doktora gittim ve keseyi gördü doktor :) yani müjdeeyi vereyim diyeceğim o ki silik de görünse bence sen hamilesin ve hemen bir doktora görün :)

Son düzenleme:
dün geceden beri mide bulantılarım vardi 2 gun oncede olmustu o kadar öğürdüm ki afedersiniz ama ben suan regl oldum sanırım gecen ay ki gibi kimyasal gebelik gecirdim bu iki aydır boyle oluyor hic silikte olsa cizgiyi gormemistim ve bir defasinda o silikte olsa pembe cizgiyi goreyim hamile olmasamda olur Allahim sozumun ceremesini cekiyorum sanırım hepinize cok tesekkurler arkadaslar

( aa çook üzüldüm tatlım ya bu duyguyu biliyorum inşallah Allahım sana da nasip eder.Eminim ki dünyaya geleceği günü bekliyordur. Sen yinede stres yapıp moralini bozma lütfen bu konuyu takıntı haline getirmek bile bazen gebeliğe engel oluyor ve yumurtlama günü her ne kadar düzenli de olsa bazen tutmuyor. Ben kaç aydır deniyordum ancak ovülasyon testleriyle tutturdum. Lütfen umudunu kaybetme

Testlere çok fazla güven olmuyor sanırım. Ben yaklaşık iki senelik evliyim ve korunuyoruz. Kalp ilacı kullandığım için kazayla hamile kalmamam gerekiyor ama geçen ay değişik bir adet dönemi geçirdim. Kahverengi bir lekelenme oldu ve ertesi gün aşırı şiddetli bir sancıyla olan hafif bir kanamayla 1 buçuk gün süren bir adet dönemim oldu. Korktum ve test aldım. Pozitif çıktı. Elim ayağım titreye tireye hastaneye gittim ve kan testi yaptırdım. Sonuç kısmında <2 yazıyordu ve bu negatif demekmiş :)

Ben negatifi görünce rahatladım fakat yıllardır bebek bekleyen kişiler için çok büyük hayal kırıklıklarına sebep oluyor bu testler. Çocuk düşündüğüm zaman ant içtim bu testlerden yapmayacağıma :) Kan testi en temizi sanırım :)

Normalde çok düzenlidir adetlerim. bu ayda aynı sorunu yaşarsam bana kadın doğum yolları gözüküyor sanırım...

bende bu kasettestizedeyimmmm geçen ay bildiğin 2 çizgi var belirgin ama sonra fossss ümidini kırmak istemem ama ben çok ağladım

Son düzenleme:

yok canım alıskınım ben takıntı halinede hic getirmem artık 3 yıl oldu belirtilerim cok olunca iki aydır test yapmaya basladım yeniden ama amin hayırlısı neyse oyle olsun.. saglıklı bir hamilelik gecirirsin insallah boyle seyler okuyup uzulme sen

kan testine de pek guven olmuyor yanlış sayım yapılabılıyor cok okudum burda ben dusuk yapmıs olabılırsınız sız bence doktorunuza gidin yinede istediginiz zamanda kalırsınız umarım hamile

kan testine de pek guven olmuyor yanlış sayım yapılabılıyor cok okudum burda ben dusuk yapmıs olabılırsınız sız bence doktorunuza gidin yinede istediginiz zamanda kalırsınız umarım hamile

Aşırı şiddetli sancım olduğunda hastanede iğne vurdurdum. Gittiğim saatte acil doktoru vardı sadece. Dayanamadım ağrıya. Aklıma sizin dediğiniz gibi düşük ihtimali geldi çünkü içtiğim kalp ilacının aynı zamanda kan sulandırıcı özelliği var. Kazayla hamile kalsam bile tutunabilme olasılığı yok gibi bir şey bebeğin. Ama düşük yapmış olsaydım 1 buçuk günde kanamam bitmezdi diye düşünüyorum.

Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Hayırlısıyla herkesler bebeklerini alsın kucaklarına inşallah...

nedense kesildi adetim buarada arkadaslar:26:

slm canım sen test yaptınmı belkı ustune gordun cunku bende oyle olmustum testte sılık cızgı cıkmıstı sonra adet oldum uzuldum ama megerse yerlesme kanamasıymıs sımdı 2 yasında bır kızım var bır daha test yapsana....kac gun surdu adetın....ve nasıldı???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…