Sperm testi

Tesekkür ederim yorumunuz icin banada degerler düsük geliyor ama doktorlar nasil degerler normal diyor anlamiyorum gercekten

Eşimin sperm testi çıktı sonucu yorumlarmısınız doktor pazartesiye kadar yok yorumlayabilirmidiniz
Merhaba her laboratuvarda değişik çıkıyor ama anladığım kadarıyla düşük volüm bile az verdiği örnek aşırı az vermiş doktora spermden. Ml olarak.. Muz pekmez , bitter çikolata fındık beslenme düzeni sağlıklı olmalı ve egzersiz

Sıkmayan iç çamaşır dar olmayan kıyafetler. Takviye extra olarak içmeli erkeklerin spermi yaklaşık 3 ila 6 ay kadar anca düzeliyor ben eşimin arkasından pekmezle koşuyordum takviyesini kendim veriyordum mecbur yapacaklar istiyorlarsa savaş vermeliler ben kendime ne iğneler ne hormonlar yükledim herşey beraber yapılmalı

Demekkii normal gebelik olma şansı çok az. Tüp bebek için sıkıntı değil demekki bu morfoloji. Yoksa doktor tüp bebek tedavisine başlamazdi herhalde değilmi? Yarın opu olacağım çünkü
Azospermi de dahi umut vardır umut her zaman var tıp artık ilerledi siz stres yapmayın emin ellere teslim olun doktorunuzu iyi araştırın. Genellikle erkek infertile üzerine uzman doktorla çalışmanızı tavsiye ederim. Rabbim. İsterse olur tabi 🙏🏻 şansınız bol olsun

X