Bir bakar mısınız hamile miyim🤭

Herkese merhaba normalde çok düzenli adet oluyorum 28 29 hiç şaşmaz bu ay adetin birinci gününden snra 18 .gün yumurtlamayı pik gördüm . Yumurtlamadan snra 10.gunum gebelik testi yaptım bu şekilde çıktı bı bakarmisiniz sizce gebelik varmı ?

Eklentiler

• IMG_20210705_151519.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 167
  • IMG_20210705_131654.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 166
  • IMG_20210705_131642.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 168
Bende bu ay hiç umutlu değildim rabbim doğru zamanda hayırlısıyla verdi çok şükür
Rabbim dağlınla kucağına almayı nasip etsin canım çok mutlu oldumbende altı gün kala erken gebelik testi yaptım ama yine göremedim yarın kırmızı kart günüm bakalım inşallah olmam artık sıkıntıdan sürekli eşimle kavga ediyorum çok kafaya takıyorum sürekli belirti arıyorum ama yok hiç bişey bakalım hayırlısı

Var gibi görünüyor kan verdiniz mi

Şöyle bir tavsiye verebilirim yanlış anlamazsanız. Ne kadar kafanıza takar üstüne düşerseniz o kadar çok beklemek zorunda kalıyorsunuz. Gerçi tabi ki her şeyin hayırlısı. Ben 9 aylık evliydim hamile kaldığımda şuan 10. Ayımıza girmek üzereyiz . Ve biz en başından beri istiyoruz hiç korunmadık. İşin kötü tarafı benim eşim sürekli il dışında olan bi insan. 3 gün evdeyse 4 gün yok 1 hafta içerisinde öyle söyleyeyim. Benim birde üstelik düzensiz reglim vardı. Doktora gittim ve hiç bir sıkıntımın olmadığını söyledi 8. Ayda. 15 günlük bi gecikmem vardı doktorum bana duphaston diye bir ilaç verdi 10 gün sabah akşam olmak üzere kullan ilaç kullanırken de günler verdi o günleri değerlendirin dedi ilaç bittikten 10 gün içerisinde adet olmam gerekiyormuş. Olmazsam eğer gebelikten şüphelenebilirmişim. Bu ilaç eğer bu süreçte hamile kalırsam bebeğin bana tutunmasını sağlayacakmış ama olmazsam da adet düzensizliğimi ortadan kaldıracakmış. Benim ilacım bitti ve ben 3. Gün sonra adet oldum. Bi sonra ki ay 9. Ayda yanı tamamen saldık dedim ki yapacak hiç bi şey yok nasıl ve ne zaman olacağı rabbimin bize ne zaman uygun görecekse o zaman olacak. Ve benim reglime 2 haftaya yakın varken tamamen hissiyatla test yaptım ve öğrendim. Çok şükür ki şuan 4 hafta 3 günlük hamileyim her şey güzel ilerliyor ve 12 temmuzda keseyi ve bebeğimizin kalp atışını duyacağız . Dualarım da tüm anne baba olmak isteyen herkesle rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah . Sizde tez zamanda dileğinize bebeğinize kavuşursunuz

Aynen canım kesinlikle doğru söylüyorsun şuan regl oldum artık hiç umudum kalmadı ki düzenli oluyorum ve hiçbir problemim yok demekki stres ve çok kafaya takmak ters tepiyor saldım artık.nirmalde gergin burada iki üç saat yazılanları okurdum artık inan kendime yaptığım eziyetin farkına vardım test falanda almayı düşünmüyorum boşuna masraf yapıyorum sürekli artık hayırlısı neyse o olur

Kesinlikle öyle canım gerçekten benim o aldığım testler bir görsen 9 ayda . Kendimizi strese sokmaktan başka hiç bir işe yaramıyor . Hiç canını sıkma hiç kafaya takma ben son ay saldım gerçekten ve çok şükür

Merhaba sonuç ne acaba hamile misin canım benimde testimi atayım bi baksana yaa 18 temmuz ovulasyonda pik günü 13. Gün yaptım dün sabah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…