Bir bakar mısınız hamile miyim🤭

tgbnr908

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2021
21
17
28
Son regl tarihim 08.06.2021 tarihindeydi. Bugün bi his üzerine test yaptım ve ikinci çizgim silik çıktı reglme daha 9 gün var sizce hamile miyim yarın kan vereceğim

Eklentiler

• 537A153B-CA5A-40FB-8163-65494880DE26.jpeg
    166,7 KB · Görüntüleme: 929
Son regl tarihim 08.06.2021 tarihindeydi. Bugün bi his üzerine test yaptım ve ikinci çizgim silik çıktı reglme daha 9 gün var sizce hamile miyim yarın kan vereceğim
Ben gördüm çizgiyi hayırlı olsun inşallah beta düzenli artar sağlıklı bi gebeliktir bu kadar erken kaset testte nasıl çıktı ona şaşırdım açıkcası

Ben gördüm çizgiyi hayırlı olsun inşallah beta düzenli artar sağlıklı bi gebeliktir bu kadar erken kaset testte nasıl çıktı ona şaşırdım açıkcası
Evet bende buna çok şaşırdığım için sizlere de danışmak istedim teşekkür ederim inşallah yarın kan testi yaptırıp kesinleştireceğim inşallah

Merhaba canım çıktı mı kan sonucun.. benimde sat 10 Haziran bende dün kaset test yaptım bişi çıkmadı erkendir dedim senin bu kadar erken nasıl çıktı çok şaşırdım. Erken gebelik testim var onuda yapmak istemedim..sonucunu merak ettim benimde 9 gün kaldı

Hayır eşim burda değil daha kan testi yaptıramadım bu akşam acilde vereceğim kan testi çıkar çıkmaz bildireceğim . Ben birazda meraktan yaptım diyeyim açlık çok oluyor birde afedersin sürekli tuvalet ihtiyacım oluyordu göğüste şişlik ve sızı vardı . İnşallah hamileyimdir

Bu da bu sabah ki ikinci testim hatta

Eklentiler

• 4C995A4A-35BE-4CC1-80A1-87FD913F12E7.jpeg
    85,1 KB · Görüntüleme: 839
İnşallah canım dualarım seninle rabbim gönlüne göre versin..bende akıntı var şuan hiçbişey yiyemiyorum ilk hamileliğimde böyle olmuştu ama onda göğüste ağrı vardı şuan yok galiba ben kendi kendime ümitleniyorum

Amiiin hepimizin inşallaaah Bu arada benim akıntım vardı ama şöyle beyaz ve çok az şuan beyaz değil ama biraz akıntım var.

Amiiin hepimizin inşallaaah Bu arada benim akıntım vardı ama şöyle beyaz ve çok az şuan beyaz değil ama biraz akıntım var.
Bende sen beyaz alıntı var sadece idrara çıktıktan sonra bir iki damla şeklinde bakalım beklemedeyim 9 gün kala test yapacak cesaretim yok şuan

Hamilesin canım hayırlı olsun. Daha küçücük ama. Rabbim kucağına almayı nasip etsin bizede nasip etsin.

Hayirlı olsun benimde 2. Çizgim cok silikti ama gebeydim.hcg hormonu gün gectikce artar ve çizgi yapılan testte daha da belirginleşir.sağlıkla kucağınıza alın insallah.

Selam kızlar,beni.de son adet tarihim 9 haziran,ovulasyon testine gore 21 haziranda yumurta çatladı,heyecanla bekliyorum. İnşallah güzel sonuçlar alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…