Bir Arkadasiniz Giysinizi Ödünc Istedi Ve Siz .....

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
  • giysilerinizi baskalarina ödünc verirmisiniz ?
  • YADA
  • ödünc alirmisiniz ?
    bu konuda ne düsünüyorsunuz ????
    yada basiniza gelen herhangi bir olay var mi ???
----------------------------------------------------------------------
kendi fikrim: asla birbirine ödünc verilmemesidir :1closedeyes:
ne demisler emanetin cani burnunda olurmus,arkadas cevrem pek sever böyle birbirinin seyleri alip giymeye ve cogu arkadasimda bu yuzden birbirileriyle konusmuyorlar :mymeka:
oyuzden en iyisi kalsin malim surda şakkıdı
Malimi veripte suclu olcagima vermeyipte cimri olayim kalsin surda :1closedeyes:

• Konu Sahibi EU1
odunç vermeyide almayıda sevmiyoruum ama yurttayken sagolsun arkadaslarım benden habersiz alırlardı kıramazdım onlarıda kendi kendimi yerdim:) hele bi gun bi arkadasım ben okuldayken almıs kazagimi allahım tam 1 hafta getirmei ayrıca cok pis bi sekilde verdi. aklıma geldi şinirlendm:))

• Konu Sahibi EU1
eskiden ödünç verirdimde alırdımda ama artık almıyorum ve çok iyi tanımadığım kişilere vermiyorum.annemin başına genç kızken bir olay gelmiş onu duyduktan sonra daha dikkatli davranıyorum.elbiseyi arkadaşı istemiş vermiş geri istediğinde vermemek için türlü bahaneler uydurmuşlar veeeee annem kapının arkasında asılı duran elbisesini tanımış ve bakmışki elbise paramparça olmuş her yerinde makas kesikleri.sonradan itiraf etmişler annemi abisine ayarlamaya çalışmış olmamış aklınca elbiseyi alıp büyü yaptıracakmış.....tutmuşmu peki hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....:)))))))

• Konu Sahibi EU1
Çok cimriyimdir ben bu konularda valla..tatlicadiarzu
Kolay kolay bir giysimi,ayakkabı yani kendime ait bir eşyamı bir başkasına veremem ben..
Hiç kimseden almam..:1no2:
Kimse kusura bakmasın,cimri olduğumu baştan demiştim

• Konu Sahibi EU1
çok yakın iki arkadaşım var kardeşim gibi onlara istedikleri her kıyafetimi veririm benim kullandığımdan daha temzi bir şekilde geri gelir.

• Konu Sahibi EU1
Çok samimi olduğum arkdaşlarıma veririmde, alırımda. Ne var bunda.

Ayol onlardan kıymetlimisengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi EU1
Hiç oyle bir huyum yok, ne veririm, ne alirim...
hiç hosuma gitmez boyle seyler...huyum kurusun

• Konu Sahibi EU1
Ödünç almayı da vermeyi de sevmiyorum.
Ama birkaç sene önce bir arkadaşım 2 çift ayakkabımı istedi olmaz diyemedim.
Aylarca getirmedi, defalarca istedim. :sm_confused:
En sonunda evine gidip istedim aldım.
Ama adece bir çifti alabildim.
Diğerinin kendisinde olmadığını söyledi.
O günden sonra kimseye birşeyimi vermiyorum. klava:

• Konu Sahibi EU1
ben kimseden istemeyi sevmem.bu konuda
hassasım.ama iyi kullanacağından emin olduğum
insanlara verebilirim..

bende veremem ...ama ilk evlendiğim zamanlarda bizim sitede bir kadın var..kadını tanımam etmem .sürekli bir şeyler isterdi..bir gün ten çorap bir gün eşarp bir gün başka bir şey ..kadınıla kesinlikle tanışmamız yoktu şimdide yok.bir gün eteğimi istedi ..artık şaka yapıyor sandım....oldu güzelim dedim....bu bir gün sabahın köründe dikildi karşıma hani sen bana eteğini verecektin dedi...başka bir etek vermeyi denedim olmadı ...kısacası gitti eteğim....sonra göndermiş dandik bir etek

ne alırım ne veririm
hoşlanmam öyle şeylerden
beni taniyan bunu teklif bile etmez zaten

benım ayakkabı ve canta hastalıgım var ve bunlar benım en degerlı esyalarımdır.unıversıteyden yurtta bı arkadasım benden ızınsız odamı açtırıp(mudurıyete yalan soyleyıp)ayakkabı gıymıştı çok sınırlenmıştım.ben kımseden bısey ıstemem ve benım esyalarımın kullanılmasını da ıstemem

Kimsenin bişeyini almayıda sevmem vermeyide.Geçnlerde bi arkadaşın çantasını ödünç aldı arkadaşı çanta yırtık bi şekilde geri geldi ve araları bozuldu bu yüzden belki de bu tarz şeyler yaşamak istemediğimden sevmem alıp verme olaylarını

Temiz kulunacağına eminsem veririm yoksa vermem.Geçenlerde bi arkadaşıma abiye bi elbisemi verdim ama ben dedim bunu giyebilirsin diye tertemiz getirmiş....

ayyyneeeennn katılıyorum sana Laalem
ben de aynı bu sekılde yazıcaktım şimdi dedim yaw ne cimri kız derlertatlicadiarzu
baktım benden önce yazmıssın, cesaret aldım senden :icecream:

ben de kıyafetlerimi paylaşmayı sevmem. cimrilikle alakası yok ki. kişisel eşyalar sonuçta.
eve yatıya gelen misafirlerimin bile giyecekleri ayrıdır.
hiç bir arkadaşımdan ödünç bir şey istemem.
kardeşimin eşyasını bile zorunlu olmadıkça kullanmazdım. :sm_confused:

ben kimseden almam,kimseyede vermem kimse kırılmasın valla...gerci artık huyumu biliyolar ögrendiler,istemiyolar...

Ne kimsenin elbisesini isterim , ne de benden istesinler ,hiç sevmem böyle şeyleri ,aynı şey ev eşyalarım için de geçerlidir .:sm_confused::1no2:Bir keresinde bir komşum rujumu çok beğenmişti ,istedi verdim geri vermek istediğinde ona hediye ettim .Genç kızken bir arkadaşımla bazı giysilerimizi paylaşırdık ,ama insan yaşı ilerleyince cimrileşiyor mu malı mı kıymetli oluyor bilmiyorum .Şimdi olsa hiç hoşlanmam çünkü mümkün değil kimsenin birşeyini istemem ,başkası da istemesin :)))

Son düzenleme:
ben ne veririm nede alırım hiç hoşlanmam böyle şeylerden :1no2: kırılan kırılsın umrumda diil ben özenerek alıyorum o kadar para veriyorum ve ben çok titiz kullanıyorum herşeyimi o yüzden vermiyorum ztn huyumu bildikleri için istemiyorlar :1closedeyes: ben böyleyim yapcak bişeyim yok tabiki kimseden değerli değil ama hijyen ne ayakkabı ne kıyafet hatta küpe,göz kalemi asla vermem vermedim de ve vermicemdeeee :tomato::tomato::tomato:

kendi giydiğim hiçbir kıyafetimi kimseye vermem..annem çok kızardı ve kesinlikle yasaklamıştı bize..kıyafetini ne vereceksin nede başkasınınkini üstünde görmicem diye..onun için hiçbie arkadaşımla kıyafet alış verişim olmadı..ve şimdi aynısını kızıma söylüyorum ve bende yasakladım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…