Bir Arkadasiniz Giysinizi Ödünc Istedi Ve Siz .....

giysi ödünç vermeyi hiç sevmem :kızgın:
almam da hiç öyle bir huyum yoktur :kızgın:

ama çok samimi arkadaşımsa mesela bır yere gidecek kıyafetı yok uygun ben kendim derim gel benden giyin diye :1hug:
yani karşı taraf istemezse ben kendim ona bunu teklifetmeyi daha çok severim cok ihtiyacı varsa yani gerçekten sıkışmışsa..

ama bunun dışında çeşit olsun renk olsun diye ödünç isteyen çıkarsaaa :eek:klava:
ki ben kimsenin bendne boyle bir sey ıstemeye cesaret edebileceğini sanmıyorum :roflol:
kusura bakma canım yaa ben sevmem pek kıyafet paylaşmayı derim :mymeka:

gitsin alsın canım banane :kahve:
ayrıca başkasının giydiği şeyi giymeyi hiç sevmem
kendi isteğimle bile olsa verdiysem geri almayı tercıh etmem
geri verirse inatla muhtemelen onu ben tekrar giymem :1no2:

yanı kıyafet ve ayakkabı ve takı ve çanta cimrisiyim :roflol:

Ben Ayni Evde Olan Ablama Bile Giysilerimi Vermezdim O Benden Biraz Daha Hoyratça Kullanirdi Onun Için Ne Kimseden Bir Sey Alirim Nede Veririm Neyim Varsa Onu Giyerim Zaten Istemeye Bile Utanirim Ki

Bu Arada Başima Gelen Bir Seyi Anlatayim Evlendikten Sonra Eşimin Bir Arkadaşi Kiz Kaçirmişti O Da Durumlari çok Kötü Istersen Gelinliğine Ver Dedi Zaten Dolap Bekliyor Bak Hiç Bir Sey Olmaz Dedi Ve Ben Verdim ..........
Düğün Oldu Bitti Artik Gelinliğimin Gelme Vakti Gelmişti Gelinliğimin üstüne Sigara Düşmüş Ve Etekleri Yanliş O Kadar üzüldüm Ki Anlatamam . Evet Bir Daha Giymeyeceğim Ama Olsun Işte ......
Başima Gelen En Korkunç şey Bu

bende o taraftarı degılım ama ısteyıncede vermemezlık olmuyr. mecbur verıyrm ama tembıhleyerek bıde herkese vermıyrm en yakınım olack gıden gelmıyor ya ona gıcık oluyrm ole yapan kısıyede bır daha vermıyrm espırıyle gecıstırıyrm baska care yok ama benım kullandgm gıbı kullansa canımı yesınnn...

Valla bu konuda pek cömertimdir..
Hic öyle vermeme veya verememe durumumum yoktur,dolabimi götürseler yarabbi sükür diyecegim tatlicadiarzu
Zaten esyalarimi paylastigim bi ablalarim ve kuzenim vardir..
Onlardan tertemiz gelecegini de adim gibi bilirim.. Ho$,gelmese de canlari sagolsun napalim,yenisini alirim :smiley-cool:

Dewamlı kullanmadığım bişeyse tabiki veririm, hatta hediye ederim_!
Ama Ben Kimseden İstemem,İsteyemem.! Kullanamam

evlenmeden önce hem kankim olan hemde komşumuz olan kıza nelerimi vermiştim ya yırtık,esnemiş geri gelirdi yada hiç gelmezdi...hemde markaydı...bir dahamı aslaaaaaaaaaaaaaa

Kimsenin birseyini kullanmam. Bir dügüne felan gittigimde, üzerimdeki kiyafetin baskasina ait oldugunu, ve bunu bilmelerini istemem, elim tas altinda degil Allaha sükür gider kendim alir giyerim, hosuma gitmiyor. Ama kiz arkadaslarim var, isterler benden, cogu zaman vermek istemem, cünkü aralarinda cimri olanlari vardir, paraya kiyip alamazlar ama kullanmaktanda geri kacmazlar. Yinede birsey demiyorum bir parca esya icin kalp kirmak istemiyorum, bunu kendilerinin düsünmesi lazim.

isteyen kisiye bagli bir yerde verip vermeyecegim.
ben zaten pek almam baskasindan.
almissamda bu kisi cok yakinimdir.
ya bazen verdigine pisman oluyor insan.
bir kerelik olsa neyse,
bazi insanlar bu isteme isini aliskanlik haline getiriyor ve giden geri gelmiyor.
o zaman vermek istemiyorum bende.
emanet yerine iade etmek icin alinir, üzerine yatmak icin degil.

ne alırım nede veririm.arkadaşlarım da bu huyumu çok iyi bildiklerinden bişey istemezler.haz etmem zaten böyle bi durumdan.sakınan göze çöp batar zaten birinin bişeyini giysem lekelesem bende o kişide bu durumdan rahatsız oluruz illaki.dolabımdakiler neyime yetmiyo :teytey:

ablam haric,kimseye kiyafetimi ödünc vermem, almamda.

bende bu konuda titizim.kızkardeşim yok bazen düşünüyorum olsa ona verırmıydım dıye.bi arkadasıma bu yuzden mantar gecmıstı.bende korkarım böle seylerden

kimseye ne bişeyimi veririm ne de kimseden alır giyerim..Öyle güzel bi huyum var vallaa..
kimilerine malımı kıskanıyormuşum gibi gelsede sevmiyorum napabilirim :)
hadi çok ısrar etti verdim diyelim geri de alamam öyle gider alsam giymem çünkü..evde duracağına verdiğim kişi giysin bi faydası olsun..

hemen veririm..hiç düşünmem yani..tek mazeretim vardır..kirliyse vermem..yıkar öle veririm..

ama almam..zaten bende bi ton giysi var..nie ödünç alıımki.. :KK70::KK70::KK70:

ben ne ödünç alırım nede veririm kılıklarımı.....
ve tüm arkadaşlarım da bunu bilir.... prensib meselesi....
isteme cesaretini bile kendilerinde bulmazlar....

ikisinide sevmem ama çok ihtiyacı varsa ödünç verebilirim temizliğine güvendiğim birine onun dışında başkasının kıyafetini asla giymem

Ben hiç sevmem böyle alışverişleri.
Aslında herşeyi paylaşmayı seviyorum ama nedense kıyafet, ayakkabı
hani ne veririm ne alırım diye düşünürüm.
O yüzdende şimdiye kadar sadece hamile kıyafetlerimi bir arkadaşıma verdim.
Onun dışındada böyle birşey olmadı olmasından yana değilim zaten.

X