Bir Anne Oğlunu Arıyor

Çıkamaz ailesinin ve kendisinin güvenliği dolayısıyla. Bu şekilde cevap yazıyorum yorumlara.

Tv ye çıkıp çocuğunu arayamayan “güvenlik sebebiyle ”bir aile çocuğa ne verebilir ki
Aksine düzenli güzel bir hayatı varsa onu da mahveder

Bencillik değil mi bu

Tv ye çıkıp çocuğunu arayamayan “güvenlik sebebiyle ”bir aile çocuğa ne verebilir ki

Bencillik değil mi bu
Anneden habersiz babası tarafından satılmış. Anne bütün yolları denemiş-deniyor zaten.

Neden ? O zaman bu mantıkla oğlunu bularak; onun ve onu satın alan ailenin de can güvenliğini tehlikeye atmış olmayacak mı ?
Sadece çocuğunu görmek onunla tanışmak istiyor. Birilerini öldürme, linç ettirme gibi bir planı yok. Tabi platformdaki kimse onu tanımadığı, anlamadığı, neler yaşadığını bilmeden acımazca şeyler yazabiliyor. Anneden onay alarak son çare olarak kendi hür irademle bu girişimde bulundum. Asıl amacım çocuğun onu doğuran annesinden nefret etmemesini; annesinin onu aradığını ve düşündüğünü bilmesini sağlamak.

Baba nerede şu an, hala karede olmaya devam ediyorsa risk çocuk için. Çocuk dediğim 30 yaşında koca adam olmuş gerçi ds
baba herhangi bir yerde yok. Sizi tenzih ederek bu yorumda bir ricam olacak. Savunma halindeyim yayınladığımdan bu yana. Sorular elbette olacak ama lütfen kırmadan dökmeden ve en önemlisi kınamadan...

Annesi tarafından evlatlık verilen yetişkin bir kız tanıyorum. Evlatlık alan kişi kıza 18 yaşına gelince herşeyi anlatmış. Kızın doğum belgesi bile anne bildiğin kadının üzerine. Anlattığında istersen biyolojik annenle tanıştırabiliriz demişler. Benim öyle bir annem yok diye kız reddetti...

Çok geç kalmış. Bir anne iki eli kanda olsa bebeğini - çocuğunu görmek isterdi. Bir çok kadın da annelik iç güdüsü ile cevap veriyor şuan. Oğlum için canımı verebilirim.

Kendi öz kızını kardeşi benzinle yakıp öldüren bir babası olduğunu bilmese de olur. 30 yıldır hasret bu saatten sonra da hasret kalsın.

Konu sahibi insanların empati yapıp yardım etmesini istiyorsanız, ayrıntı vermelisiniz ki severek yardım etsinler.
Müge anlı' ya çıktı bu anne. 13 yaşında evlendirmisler 3 çocuk olmuş kadın baba evine gidiyor tedavi görüyor ki gerçekten de kadın normal değil. (Duraksiyor konuşurken gözleri boşluğa bakar gibi.) baba bir kızıyla oğlunu veriyor kız geri geliyor ki ona da araba çarpıyor sonra çarpan kişi alıp geri getiriyor. Oglaninda sarhoşken yolda geçen birine veriyor ( yersen) hepsi kimliksiz zaten. Araba çarpan kızı evlenip bosaninca AMCASİ SOKAK ORTASİNDA BENZİN DÖKÜP YAKİYOR. Bu kadın da şimdi diyor oğlumu göreyim. Görme kardeşim.

Bencillik değil mi bu
hakikaten ya kadin risk icinde yasiyor. oglu bulunacak kadinin pesindeki manyaklar kimse oglana musallat olacak. durduk yere manyak sülaleyle ugrasacak.
oglunu seviyorsa uzak dursun

Evet haklısınız ancak insanlar hasta olabiliyor, mesela uzunca bir süre komada kalabiliyor, hafızasını kaybedebiliyor, tehdit edilebiliyor, dördüncü kattan atılabiliyor, alıkonulabiliyor. Mesela iki çocuk sahibi bir annenin bir çocuğunu birisi alıyor anneyi de diğer çocuğuyla tehdit ederek elini kolunu bağlıyor. Ne yazık ki aklımızın almayacağı ya da aklımıza gelmeyecek zorluklarla mücadele halinde olan insanlar var. Yargılamamak gerektiği kanaatindeyim.
En azından adil olanın olması yönünde bir dilek, temenni veya dua....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…