Saç Bakım Ürünleri Biopon Saç Maskesi

• Konu Sahibi ebrumenekşe
  • Başlangıç Tarihi
bioponu yıllar önce saclarım uzunken kullanmıştım çok güzel bir ürün hem yumuşatıyor hem de parlatıyor saçlarımı bakımlıve düzenli yapıyordu .ama boyalarla saçımı yıprattığım için kısa kestirdim.kullanmama gerek kalmadı.şiddetle bende tavsiye ederim.

arkadaşlar hala kullanan var mı bu maskeyi??

Ben de kullanmak istiyorum.sonuçları yazabilirmisiniz??

kızlar bugün biapon saç maskesi aldım.
henüz kullanmadım ama kullanan arkadaşlar nasıl ve ne sıklıkta uyguladıklarını yazarsa çok sevinirim..

enazından bilgim olur.

şimdiden tşk...

Ben ara vermiştim ama tekrar başladım,iyi ki başlamışım değişimi annem farkedio hemen ..örneğin röfleliyken saçım birbirine sürttüğümde hışır hışır kupkuru bir ses çıkardı..şuanda aynı şeyleri yaşıyorum çünkü saçımı kızıldan kahveye döndürdüm açma işleminde hasar gördü ufak tefek de olsa..bu olayı tamamen çözen bir maske uçlardaki değişimi hemen farkediyosunuz 3 kez kullanmanız yeterli..
Kullanımı çok basit; ben hiç bir ürünü saç dibime sürmem zeytinyağı hariç..ne de olsa kimyasal ve keskin bir ilaç kokusu var..Saç uçlarınıza banyodan çıkmanıza yakın saç kremi gibi sürün ,tahrip olan bölgeye özellikle..ve bekletin ben en az 5 dk bekletiyorum..sonra durulayın yumuşaklıığı o an hissediosunuz..
ben genelde watsons biralı buğdaylı saç kremi kullanırdım ,banyodan sonra saçımı kuruttuğumda o saç asla şekle girmez kabarcık gibi olurdu -tatlicadiarzu- mecburen press yapardım !!maskeye geri döndügümden beri hiç pres ihtiyacı duymadım sadece kurutup çıkıyorum çokta havalı oluo ayıptır söylemesi sengözlerimebaksanab ..ahh ahh o pres makinaları tamam çok güzel yapıo ama kmse saçını nasıl mahvettiğinin farkında değil

yani uzun lafın kısası ben hiç bir saç ürününden bu kadar memnun kalmamıştım.
Allah zamanında bana önerenden bu maskeyi yapandan razı olsun ..

soranlar olmuş saç uzatmak için mi ne içindir diye..
KIRILMIŞ ZARAR GÖRMÜŞ SAÇLAR VE SAÇ UÇLARI İÇİN..

ArkadaŞlar adamın tekı gıttı gıdıyorda bu ÜrÜnÜ satıyor bızım yazdıklarımızı almıŞ aynen reklam amaÇlı yazmıŞ tÜm bılgılerımız orda
nebıÇım ıŞ bu ya ben bu konuyu kapatmak ıstıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…