Saç Bakım Ürünleri Biopon Saç Maskesi

• Konu Sahibi ebrumenekşe
  • Başlangıç Tarihi
bu biopon ne sihirli bişimiş yaa :1rolleyes:
kimse resmimi onaylamamış ama,aradığım ürün sanırm buymuş..
tutam tutam dökülen saçlarım banyo küvetini tıkardı 1 hafta öncesine kdr..
demin 2. kullanışımdı çok fark var arada :icecream:
Allah tavsiye edenden razı olsun :1hug:

cnm doğru ürünü almışsın.benim aldığımda bunun aynısı...:dance::dance:

kıslar bende bugün biopon aldım:)kullanan arkadaşlar nası gidio memnun musunus hepinis saçlarınısdaki deişiklikler nedir ben daa çok saçlarımın uçlarındaki kırıklkar için aldım..işalla işe yarar yaa!!

arkadaşlar nerdesinis yaa!nası gidio bioponu kullanmaya dewam edio musunus hepinis memnun musunus bi zararını göreninis oldu mu?

ben kullanıyorum,,saçım röfleliyken de kullanırdım şimdi yine başladım biopon çok ii bi ürün,ben memnunumm

kızlar bişey sorucam benim dökülme şikayetim yok ama saçlaım zayıf cansız ve ince telli ben GÜR olmasını istiyorum biopon bu işe yararmı yani gür olmasını sağlarmı?????

karıştırdığım yağlar var bu yağları uyguluyorum saçıma ve bioksin şampuan kullanıyorum bide biopon u kullansam nasıl olur zarar verirmi???

son bişey bu biopon saç maskesi değilmi yani şampuan değil ????

son bişey bu biopon saç maskesi değilmi yani şampuan değil ????
krem,yıpranmış saçları tekrar adama çeviriyo,onarıyo..ama dökülmeyi önlüceni sanmıyorum çünkü saçın diplerine sürülücek bişey değil.

ama kutusunn üstünde saç dipolerinede sürün dio zati saçı şampuanladıktan sora sürüosun tüm saça 5dk bekletip duruluosun ben bikere sürdüm daa we 2 kerede dax sürdüm dökülmem asaldı we saç kırıklarım iileşmee başladı..

ama kutusunn üstünde saç dipolerinede sürün dio zati saçı şampuanladıktan sora sürüosun tüm saça 5dk bekletip duruluosun ben bikere sürdüm daa we 2 kerede dax sürdüm dökülmem asaldı we saç kırıklarım iileşmee başladı..

tatlım dax ne oluyo? krem falanmı?

dax süpergro bitki öslü bi krem saçları 3 kat daa hızlı usatıomuş..ben 3 haftadır kullanıorum..bakalım dewam etçem bitene kadar bide kırık saç uçlarına da ii gelio..

dax süpergro bitki öslü bi krem saçları 3 kat daa hızlı usatıomuş..ben 3 haftadır kullanıorum..bakalım dewam etçem bitene kadar bide kırık saç uçlarına da ii gelio..

canım bunun fiyatı ne kadar ?

bu biopon ne sihirli bişimiş yaa :1rolleyes:
kimse resmimi onaylamamış ama,aradığım ürün sanırm buymuş..
tutam tutam dökülen saçlarım banyo küvetini tıkardı 1 hafta öncesine kdr..
demin 2. kullanışımdı çok fark var arada :icecream:
Allah tavsiye edenden razı olsun :1hug:

sağol canımcım fayda görmene çok sevindim
güle güle uzatalım saçlarımızı
Allah senden de razı olsun

lorealin treatinide çok güzel bir üründür ben seneler önce her ikisinide kullandım daha çok lorealin treatinini kullandım biopondan da 4-5 kutu kullanmıştım ben banyodan sonra saçlarıma krem yerine onları kullanıyordum saç kremi yerine onları kullanıyordum güzeldir ama her saç da aynı etkiyi yaparmı bilmiyorum benim saçlarım zaten gürdü birde doğal kıvırcıkdı

ben biopon aldım geçen hafta indirime girmişti 11 ytl ye sizden duymuştum tesadüf oldu
kullanıyorum saçlarımı çok güzel yumuşacık yapıyo
bakalım sonuçları yazarım

şimdi bunu saç diplerine sürcezmi diğer bakım yağları gibi

ben de biopon kullanıyorum bikaç aydır ama memnun kalmadım...:1shok:
bitince başka bi bakım kremi alcam ama çok büyük bitmiyooo

kızlar gerçekten işe yarar mı?
bende bioxcin almayı düşünüorum bide biopon kullansam..iyi bi sonuç
elde edermiyim acaba??
saçlarım çok cılızsenağlamasenağlamasenağlama demir eksikliği var ilaçlarımı kullanmıyorum
çünkü aşırı iştahımı açıyor annemde birine sormuş o ilaçları kullanmassa
yapacağı herşey geçici çözüm demişş
böylemidir gerçektenn...biopon alıcam inşallah işe yarar

Işyerine Bir Hanim Geldi Saçlari Bonus Kart Reklamindaki Giibi Gürdü Hemen Saçlarina Ne Yaptiğini Sorduk
Biopon Diye Saç Maskesi Varmiş Onu Kullaniyormuş Hemen Bende Aldim Gerçekten çok Güzel Leblebi Kadar Kullanmak Yetiyor
Beyaz Bir Tüp Te Saç Onarici Ve Bakici Maske 5 Dakika Masaj Yapip Yikaniyor Saçlarimi Uçlari Kirilmadan Uzatacam Inşallah
Birde Haftada Bir Badem Yaği+ Yumurta Sarisi+ Bemiks Kapsül Kariştirip 2-3 Saat Bekletiyormuş
şampuaninada çam Terebentini Katmiş
Bu Siteden Haberi Yok Ama Bunlari Biliyor

bende aldım biopon benimki kavonozda ama iğrenç ötesi kokuyor, seninki nasıldı,süvari kozmetikten aldırdım,ya valla sarımsak kokusu bile daha iyidir,ölmüş böcek gibi kokuyo:1ninca:

X