Bim'deki ürünler hakkında..

kızlar acil cevap istiyorum sizden

bim de ki chesscake alan var mı buz dolabında olan..

çok merak ediyorum ama tereddütte kaldım

evet ben sürekli alıyorum gerçeken güzel ama vişneli olandı sanırım onu değil de daha çok kakaolusunu tercih ediyorum zevkine göre seç dene derim:KK66:

ben de bişey sorcam kızlar yeni ürünler gelince eskileri tamamen kaldırılıyor mu satıştan indirimde olan mikrofiber yorganlar vardıı bugün baktım bulamadım dün fazlasıyla vardı acaba farklı bimlerde bulabilir miyim?

evet ben sürekli alıyorum gerçeken güzel ama vişneli olandı sanırım onu değil de daha çok kakaolusunu tercih ediyorum zevkine göre seç dene derim:KK66:

Ben franbuazlısını hep alıyorum çok beğeniyorum tadını, fiyatı da gayet makul ama çikolatalısını hiç denemedim ben cheesecake i ekşi meyvelerle seviyorum ama tabi herkesin damak tadı başka.

Ben franbuazlısını hep alıyorum çok beğeniyorum tadını, fiyatı da gayet makul ama çikolatalısını hiç denemedim ben cheesecake i ekşi meyvelerle seviyorum ama tabi herkesin damak tadı başka.

ben ikisini de denedim çikolatılısına takılıp kaldım:) ama haklısın tabi damak tadına göre değişir zevkler..yaz gelse de bol bol yesek:)

ben de bişey sorcam kızlar yeni ürünler gelince eskileri tamamen kaldırılıyor mu satıştan indirimde olan mikrofiber yorganlar vardıı bugün baktım bulamadım dün fazlasıyla vardı acaba farklı bimlerde bulabilir miyim?

benim bildiğim yoğun satılan bimlere gönderiliyor kasadakiler bilir.

teşekkür, yarın bi sorayım bugün işten dolayı yetişemeyince onlardan önce size sorayım dedim:)

ben ikisini de denedim çikolatılısına takılıp kaldım:) ama haklısın tabi damak tadına göre değişir zevkler..yaz gelse de bol bol yesek:)

En kısa zamanda önyargımdan kurtulup ben de deneyeceğim o zaman :) Keşke limonlusu da olsa yaa ben en çok limonlu cheesecake seviyorum ama çikolatalı ve frambuazlıdan başkasına denk gelmedim belki var da benim haberim yok. Ben 4 mevsim yiyorum ama yazın daha güzel gidiyo evet :)

chesecake i müthiş. fiyatı güzel lezzeti daha da güzel :) çikolatalı pastası da güzel.

off canım çekti :KK56:

aldım cheescake canım misafirlerim de dahil kimse beğenmedi :KK9:

ama ürün olarak değil damak zevkimize uymadı aşırı kremalı ama ürün kaliteli dışardakilerin aynısı..

kakaolu pasta süper zaten tek kelimeyle

kızlar acil cevap istiyorum sizden

bim de ki chesscake alan var mı buz dolabında olan..

çok merak ediyorum ama tereddütte kaldım

ben yaklaşık 3-4 ay önce frambozlısından almıştım aldğım gibi buzlukta duruyo bi dilim bile yiyemedim.tadı çok ağır geldi bana.Ama tabi damak tadı herkeste farklıdır.

X