Bim'deki ürünler hakkında..

Fıstık ezmesi çikolata şeklinde ama yemyeşil. Paketin üstündeki fotodan gördüğüm kadarıyla. Kasanın ordaki rafta oluyor. Birkaç yerde okudum, övüyorlar bayağı. Denemem lazım. Bir de İlkler yağlı gevrek de çok iyi. Pastane kuru pastasının tadında.

Son düzenleme:

aaaaaa evet çok lezzetliii.

Geçen gün eşim almış o dediğiniz ezmeden... Ucundan bır tadayım dedım aman Allah'ım o nasıl bır lezzet oyle
Tavsiye ediyorum...

kızlar bugün bimden çanta ve 2li el havlusundan aldım ikiside çok güzel çok beğendim.eşimde ayakkabı aldı çok beğendi

Bende bi gideyim dolanayım dedim çantalara gözüm çarptı acaba nasıllar falan derken vallahi bi modeli çok begendim alıverdim :)
Günlükte kullanırım çok hoşuma gitti kaliteleride çok güzel

Fincanları hiç begenmedim, şu A101e gelen çerezlikler Bimede gelse keşke ya A101 yakınımda yok

kizlar bornozdan alan var mi nasil kalitesi?

Bornozları gördüm canım almadım ama güzeldi, ihtiyacım olmadıgı için almadım ama paketi acılmıs vardı elledim dokundum güzel
Bimin tekstil ürünleri çok kaliteli gerçekten ..

Son düzenleme:
bime lale şeklinde parfümler getirmişler çok hoştu gerçekten.. 2 tane aldım kendime bi kırmızısından bide pembesinden..çok hoş kokuyolar valla :))

Bornozları gördüm canım almadım ama güzeldi, ihtiyacım olmadıgı için almadım ama paketi acılmıs vardı elledim dokundum güzel
Bimin tekstil ürünleri çok kaliteli gerçekten ..

sağol canım cevap verdiğin için.
keşke alsaydım ya kaçırdım tüh. .

kızlar acil cevap istiyorum sizden

bim de ki chesscake alan var mı buz dolabında olan..

çok merak ediyorum ama tereddütte kaldım

bir de ne zamandır iç çamaşırını merak ediyordum bugün aldım çok memnun kaldım

3lü çamaşır pakette canım onlardan mı söz ediyorsun bende baktım ama almadım nasıl acaba diye şöyle bir geçirdim içinden ...

atletler(bayan ve erkek), erkek boxer pamuklu ve çok güzel kesinlikle tavsiye ederim.bayan 3lü slipler biraz naylonumsu yani pamuklu değil o yüzden çok tavsiye edtmiyorum.yün çorapları var okadar memnun kaldım ki anlatamam.onlarıda tavsiye ediyorum(bayan ve erkek)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…