Bim'deki ürünler hakkında..

bu hafta tencere seti geliyor.pek teflon taraftarı değilim ama gayet güzel gözüküyor.kullanan var mı?

bulaşık makinesi kokusuna bende bayıldım keşke daha önce deneseymişim....

bulaşık makinesi kokusunu doktorlar önermiyorlar doktorum programında izledim kullandığımız kaşık çatal tabaklara kanserojen madde yayıyor birkere almıştım zaten hiçte beğenmedim kokusu bardaklara sindi

bugün cam şişede kırmızı biber sosu aldım kısır yaptım içine kattım güzel tat verdi...birde ışıl sıvı sanun antibakteriyalini aldım beya şişede diğerlerinden daha güzelmiş

Bende geçen bulut marka yumuşatıcısından aldım
Buradaki tavsiyeler üzerine:KK1:
Kokusu çok hoşuma gittii

kızlar salataya filan sıktıgınız limonun kabuklarını makinanızaa dizin enn kalitelii kokuya taş çıkartır
deneyin pişman olmazsını yıllardır kullanıyorum bu yöntemi:KK34::KK34::KK34::KK34:

kızlar salataya filan sıktıgınız limonun kabuklarını makinanızaa dizin enn kalitelii kokuya taş çıkartır
deneyin pişman olmazsını yıllardır kullanıyorum bu yöntemi:KK34::KK34::KK34::KK34:

Aynen canım benimde annem koyardı eskiden
evlenince bende yaptım hep yaparım mis gibi kokar sadece limon değil
Portakal dilimi kabuğuda koyarım ben o da hoş kokar
Hem doğal hemde çok hoş koyuyor:KK1:

arkadaşlar bende bugun gördüm bu ürünü kullananlar yorum yazabilirmi yaş 27 kırışıklar çıkmaya başlamadan önlemimizi alalım bari bide cillerim var :KK43:

canım ben bu gün aldım biraz önce denedim. cildin kuruysa iyi gelir sanırım yağlı bir krem çünkü.. benim cildim yağlı karma gibi o nedenle hemen emilen yağlı his bırakmayan bir krem arıyorum. biraz kullanırım ama sanırım gece kullanırım. gündüze göre yağlı etkisini bilemem zaman geçmesi lazım

Az önce gittim bim'e.
Saç kurutma makinesi ve tayt aldım.
Tavsiye ediyorum ikiside çok güzel fiyatları da uygun.
Geçen hafta garniyerın 3'ü bir arada yüz için maske aldım sivilcesi olanlar kesinlikle kullanmasın daha çok artırıyor.
ama siyah noktalar için çok iyi...

tayt diyorsunuz bende baktım ama göremedim yaaaaaaa :KK43: cocuklariçin yün olan taytlar var ondardan mı bahsediyorsunuz yoksa?

Taytı bende sitesinde gördüm güzel gibi.
Kilimini yakından gören var mı mutfak için kahverengili olan baya uygun bize gidebilirsem yakından görmek isterim eşime de söyledim beğenirsek alabiliriz...

Taytı bende sitesinde gördüm güzel gibi.
Kilimini yakından gören var mı mutfak için kahverengili olan baya uygun bize gidebilirsem yakından görmek isterim eşime de söyledim beğenirsek alabiliriz...

kilimlerini gördüm mutfak için gayet ideal at makineye yıka yıka kullan :KK1:

Bimmm geçen sene İstanbulda en çok uğradığım yerdi, okul çıkışı direkt bime giderdim bi poşet dolusu abur cuburla yurda dönerdim, sonra semt değiştirince başka bime gitmeye başladım, kesin yokluğumu hissetmişlerdir öncekiler hem artık akraba gibi olmuştuk birbirimizi göre göre hemde satışları azaldığı için diye gülüyordukkk arkadaşlarla :)

daha öncede gelmişti ben almıştım kiliminden çok da memnunum .. tavsiye ederim.. bu arada taytı sitede görüyomda bizim burdaki kadınlar kapışmışlar kanımca yok :KK1:

X