Bim'deki ürünler hakkında..

nevresimleri denemeye korkuyorum:18: rengi solar diye kullananların tavsiyesine ihtiyacım warrrr kullanışlıysa indirimdeyken alırım

Kızlar bende tüm alışverişini bimden yapan hatunlardanım.Herşeyinden memnunum.Yalnız geçen gün canım çok fena dondurma çekti bende bimde dondurucuda satılan cheese cakeden almaya karar verdm.daha önce hiç denememiştim.Aldım ama tadı çok ağır geldi bi dilim ile yiyemedm.Sizce geri iade etsem alırlarmı.

nevresimleri denemeye korkuyorum:18: rengi solar diye kullananların tavsiyesine ihtiyacım warrrr kullanışlıysa indirimdeyken alırım

nevresim biraz sans işi

biz bimden çift kişilik pike takımıyla , tek kişilik nevresim aldık renkleri desenleri güzel çıktı.
bide görünüşte çok ince gibi duruyor yıkanınca toparlıyor.
yalnız kaliteli olmadıklarından yüksek ısıda yıkamamak lazım soluyorlar
50-60 derece de yıkamak lazım.

Hımm kokusu kalıcıysa sıvı olması daha iyi bence. Makinenin yumuşatıcı gözünde birikme yapmaz.

ben daha önce almıştım nevresimlerden. kumaşını hiç sevmedim. çok fazla da kullanmadıım ama rengi solacak gibi.

bimden alışveriş yapan biri değilim ama karşı apartmanımın altına bim geliyor
bu hafta satışa başlanılır diye tahmin ediyorum artık detayları buradan takip edicem..
pastaban altı sanırım en çok işime yarayan olacak normalde marketlerde 5.. 6 tl. bimde daha ucuz olduğunu düşünüyorum..
hangi günler indirim yada promosyın satışlar varmı, ayy hiç bişey bilmiyorum ne almam gerek ne almamam gerek beni bilgilendirirseniz çokk sevinirim,öptüm sizi..

Çok şanslısın :) Bim'de ürün fiyatları bir çok yere göre daha uygun oluyor. Cuma günleri aktüel ürünler geliyor uygun fiyatlara, tencere tava, ev tekstili, makyaj malzemeleri, tabak çanak vs. Her cuma değişiyor. Ürünlerini gönül rahatlığıyla alabilirsin, bir sorun çıkınca iade alıyorlar. Süt, yoğurt, peynir, meşrubatlar, peçete, kağıt havlu, tuvalet kağıdı, temizlik malzemeleri, kuruyemeiş, kek, çikolata vs. Bence tüm ürünleri çok güzel ve uygun.

kızlar sabah bime gittimmmm soslu mısır 150 gr 95 kuruştuu ik kez görüdm yanii ama almayı unutmuşum çocuklarda
birde küçük meyveli sütlerinn tadı degişmişşşş sankim daha güsel olmuşlarrr:)

color me far alıcaktım kararsızz kaldım alan varmıydı buradaaa 1 tane kalmıştı pembe tonu itiyordum bende
amaa kırıktı içime sinmedi bıraktım eger güselse alayım diger bimlere bakıpppp

farını bilmiyorum canım ama pudrasını almıştım ben. çok iyi değildi.
rimelle eyeliner da almıştım. rimel hoşuma gitmedi ama eyeliner iyi. belli olmuyor yani iyi ürünleri var :)

Kızlar 1-2 haftaya evimizi taşıyacağız.Yeni evimizin yanında yakınında Bim yok diye çok üzülüyorum.İnşallah bim açılır ya (

Kızlar 1-2 haftaya evimizi taşıyacağız.Yeni evimizin yanında yakınında Bim yok diye çok üzülüyorum.İnşallah bim açılır ya (

aynen bizde nisan mayıs gibi evimiz bitecek, taşınıcaz banada bim çok uzak kalıcak.. bide 13aylık bebeğim var napçam hiç bilmiyorum.. en sık gittim market bim.. özelliklede cumaları mutlaka giderim aktüelleri takip eder beğendiğimi mutlaka sabah erken gider kuyruğa girip alırdım...
kara kara düşünüyorum şimdi neyapıcam diye (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…