Bilseydim Böule Olacağini

E

EU1

Ziyaretçi
bilseydim böyle sonlanacağını bütün umutlarımı bağlarmıydım sana,
bilseydim bu kadar acı çekeceğimi herkese dağıttığım sevgimi herkesten alıp sadece sana verirmiydin,
bilseydim hayal kırıklığına uğrayacağımı bütün hayallerimin kahramanı sen olurmuydun,
bilseydin bana bunca acı çektireceğini sana erkeğim dermiydim,
bilseydim hatalarını sürekli tekrarlıyacağını her seferinde bir kuru özürle affedermiydim seni,
bilseydim senin hayatında hep ikinci planda olacağımı seni hayatımın merkezi yaparmıydın,
2 yılsüreceğini bilseydim evliliğimin o gelinliği giydiğimde bu okadar mutlu olurmuydum,
ağlarmydım mutluluktan
sevdiğim adamla evleniyorum diye uçarmıydım göklerde
yazık oldu herşeye yazık oldu sevgime yazık oldu bana
yazık oldu hayallerime umutlarıma
ne kadar zor geliyor çıktığım kapıya geri dönmek ne kadar zor yaşanılanları unutmaya çalışmak şimdi içim yanar yüreğim her an kanar alışmak zor dayanmak işkence
yinede canın sağolsun yeşil gözlü kocacım büyüdüm artık sağyende
hoşkalal

ya ben çok üzüldüm bunları okuyunca...ne garip hiç tanımadığın birinin acılarıyla gözün dolabiliyor...dayan canım...dayan...başarabilirsin...bukadar yüzleşebildiysen acılarınla yapabilirsin...dualarım seninle...

duygularını çok iyi yazmışsın mükemmel ama işte hayat acı çektirerek büyütüyor herkezi

bilseydim böyle sonlanacağını bütün umutlarımı bağlarmıydım sana,
bilseydim bu kadar acı çekeceğimi herkese dağıttığım sevgimi herkesten alıp sadece sana verirmiydin,
bilseydim hayal kırıklığına uğrayacağımı bütün hayallerimin kahramanı sen olurmuydun,
bilseydin bana bunca acı çektireceğini sana erkeğim dermiydim,
bilseydim hatalarını sürekli tekrarlıyacağını her seferinde bir kuru özürle affedermiydim seni,
bilseydim senin hayatında hep ikinci planda olacağımı seni hayatımın merkezi yaparmıydın,
2 yılsüreceğini bilseydim evliliğimin o gelinliği giydiğimde bu okadar mutlu olurmuydum,
ağlarmydım mutluluktan
sevdiğim adamla evleniyorum diye uçarmıydım göklerde
yazık oldu herşeye yazık oldu sevgime yazık oldu bana
yazık oldu hayallerime umutlarıma
ne kadar zor geliyor çıktığım kapıya geri dönmek ne kadar zor yaşanılanları unutmaya çalışmak şimdi içim yanar yüreğim her an kanar alışmak zor dayanmak işkence
yinede canın sağolsun yeşil gözlü kocacım büyüdüm artık sağyende
hoşkalal

ne kadar güzel bir sevgiymiş senin beslediğin bu sevgi karşılıksız riyasız savunmasız ...ve ne kadar içten özetlemişsin yaşadıklarını....
ama bi taraf böyle yoğun duygular hissettiği zaman diğer taraf tam tersi bir hale bürünüyor her ne hikmetse...
ve elbetteki yaşadıklarımızın sonucunun hatayla neticeleniceğini bilsek kimse onları yaşamak istemez ama hatalarımızla kabullenmemiz gerek bu hayat yolculuğunu ..
sen bunları yaşadığın için kendinden bişey kaybettiğini zannetme sakın kaybeden emin ol o olmuş..

............................................

Son düzenleme:
Büyümek ne zormuş meğer!..Umarım bundan sonraki hayatında kötü tecrübeler yaşamazsın!..

canım çok üzüldüm senin kadar değil tabi ama hislerini anlayabiliyorum.ben son zamanlarda şunu öğrendim.aslında duygularıma tercüman olmuşsun.bi adamı hayatının merkezi haline getiriyosun, bütün çevrenden soyutlanıyosun,sende sosyal çevre diye bişey kalmıyo ama o hayatına devam ediyo.bütün sorun bizde çünkü anelik iç güdüsü diye bişey yerleşmiş içimize.aslında bunları yapmayanlar kıymetli oluyo sevincede zor kadın olunmuyo malesef.neyse sen daha çok gençsin.çıtırsın hiç takma yani onu düşünme sen o oladan öncede yaşıyordun şimdi o olmadanda yaşayabilirsin her şeye yeniden başla bir sürü kitap oku kurslara git hayatına yeni bir yön ver.ve unutma herşeyi bi başkası mutlu olacak diye değil kendi mutluluğun için isteyerek yap geçecek.geçmese bile zaman acını hafifletecek.

allah yardımcın olsun..umarım gönlünde ne varsa ,duaların neye niyetliyse hepsi gerçekleşsin..sen değil bence eşin kaybetti...hakkında hayırlısı olsun..sevgilerr

duygucum canım ne güzel dökmüşsün içini bitanem seni seviyorum biliyosun üzülme kardelenlerin açmasına az kaldı canımŞeniz

senağlamaHayat öyle derin yaralar açıyo ki bazen umut etmeye bile gücün kalmıyo ama inan herşeye rağmen yaşamaya değer!Her sabah uyandığında yaşamak için bir sebep bulabiliyosun...AŞK insanı büyütüyo,mutlu ediyo,mutsuz ediyo,gençleştiriyor,yaşlandırıyor tüm tezatları barındırıyor içinde! BAZEN KENDİNLE YAN YANASIN BAZEN DE KARŞI KARŞIYA! Tek yapman gereken dik durmak,inat etmek herşeye rağmen...HAYAT UMUTTAN ÖNCE BİTMELİ...Çok etkiledi bu yazı benii sağlam dur olur mu?Seni acıtmasına izin werme hayatın...HEP MUTLU OL...:1hug:

lütfen üzme kendini bu kadar,acın zamanla hafifleyecek.atık niye böyle oldu diye geçmişi düşünmeyi bırak canım..herşeyin bir sebebi var bu hayatta, önceleri isyan etsek de da bir gün geliyo anlıyoruz.çok gençsin, belki de karşına çok daha değer veren biri çıkıp gerçek sevgiyi,saygıyı,huzuru yaşatacak sana..umudunu hiçbi zaman kaybetme canım,seni daha fazla üzmesine izin verme

sonu görebilmeyi başarabilsekdik hataları yapmaya başlarmıydık hiç...yazdıkların dokunuyo valla insana..ne kadar içten yazdığını hissettiriyosun cnm..zordur tabi..daha ilk zamanlar ama ben alışacağına inanıyorum..daha önce yazdıklarının bi kaçını okumuştum..bazı hataları hamedemedim ve o yüzden ayrıldım yazmıştın..bende öyleyim hazmedemiyorum ama gitsem gidemiyorum..kalsam kalamıyorum..yazdıklarını okuyunca gitmek daha zor oluyo...

X