Bilmiyorumki :(

_Aysima_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
637
3
Kizlar ben 4haftalik evliyim ama acayip kafam karisik adetim 3gün sürdü hatda 2gün yaklasik1haftadan beri ama acayip migde bulantisi karnimin ortasinda bazen agri bas dönmesi gereksiz yere aglama modusuna girdim gecende test yaptim negatif cikti ama bilmiyorum ya baya aklim karisik herkes diyor artik hamilesin falan diye ama bilmiyorum

Siz ne dersiniz???

bence cok erken belirtilerin hemde daha yenı evlisin bazı değişiklikler olabilir sonucta artık kadın oldun alışıcaktır vucudn da zamanla bnde yenı evliyim adetim cok düzenliyken simdi erken gec sürekli değişiyor rahim bebek arıyo derler böle gecikmelerde ama nasip..

bende ilk ay senin gibi yaşadım hatta adet olmuşum farkında değildim çünkü ilk ilişkiden sonra çok kanamam oldu ve baya sürdü. adetimde o arada olmuş farkında değildim. kısa sürdü taminimce de. bende ilişki kanamasıdır diye düşününce adet olmadğımı düşündm ve test yaptım negatif çıktı.

Yok iliskiden sonra kanamam oldu bi kac gün sonrada bi kac gün sonra adet oldum zaten hapim bitdikten sonra adet olmam gerekiyordu oldumda 3gün ama nedense

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…