Bilmiyorum

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
Arkadaslar bir kac gündür karnimin alt bölgesi sizliyor gögüs uclarim bazen karincalasiyor ikidebirde tuvalete gidesim var,
migde bulantisi yok, birazda kilo aldim:)
acaba hamile belirtilerimi???
Hamile kalmak istiyorum dua edin nbe olur arkadasalar:) allah razi olsun sizden:):asigim:

canım kısmetse aynı zamnda hamiş olcaz tarihlerimiz aynı belirtilerde hadi hayıt-rlısı nekadardr bebiş istiyosun ben tam5 yıldr çok şükür bi sorun yok allaha kalmış herşey tabiki dua ederiz olurmu hiç

ah arkadasim biz esimle daha iki aydir beraberiz vize falan bekledik yeni cikdi
ben arada esimin yanina gidiyordum ama sikinti stressden olmuyordu, simdi esim iki aydir almanyada yanimda ugrasiyoruz ama her seferinde adet oldugumda aglamak tutuyor beni, ben yaklasik 1 senedir ugrasiyoruz allah sabirlar versin bize
sendede bu belirtiler varmi?

hamılede olabılırsın canım.bende goguslerım buyumustu agrıyordu,kasık agrım vardı,daha cabuk yorulmaya baslamıstım,adet zamanı hıc akıntım olmazken akıntım oldu yogun bır sekılde.benım belırtılerım bunlardı.inş hamılesındr canım..

benim idrarimin kokusuda degisdi, ic camasirima akintim oluyor ve kokusu degisik insallah hamileysizdir:)

Çok üzgünüm çoook çünkü ben deliler bebek isterken bu ay eşimle çok büyük bir kavga yaşadık beni dövmek için üzerime saldırdı hemde eltimin ve kaynımın yanında onlar olmasaydı eşimi tutmasalardı suratım darmadağın olmuştu kesin.bu ay hamile kalmak istemiyorum artık çünkü bunu haketmiyor.bir tanede 3 yaşında oğlum var üstelik.böyle giderse ayrılmayı düşünüyorm.bebek isterken boşanma noktasına geldim ve bebek aklıma bile gelmiyor.bana lütfen bir akıl verin çok çaresizim ne yapmalıyım?

inşallah hamilesindir canım bunlar hamilelik belirtileri olabilirde olmaya bilirde dikkat et kendinea.s.

üfff ya bu erkekler neden böyle sana bir evlat veren kadına nasl el kaldırırsınklava:
inşallah hatasını anlarda yuvan dagılmaz canım.

insallah hamileyimdir arkadaslar lütfen dua edin

arkadasim sana esin niye vurmak istedi hemde baskalarinin yaninda? acaba kirici bir kelime mi ettin, etmis olsan bile hayatta esine insan vurmak istermi? ah bu erkekler yokmu allah akil fikir versin bunlara

burcn cum
bak ben erkekler sütten çıkmış ak kaşık asla diyemem..
ancakk sen eşine arkadaşın dediği gibi ne dedinki o da eltinin yanında bile gözü dönmüş bir vaziyette bunu yapabildi???evet hatalı ,yanlışı büyük zor affedilir ancak karşılıklı oturup konuşmak çok mühim
bak dünyada o kadar çok boşanan insan varki
olan kime oluyor çocuğa elbette...
bak 3 yaşında da bir çocuğun varmış
ben kesinlikle hafife alınacak birşey yapmış demiyorum
karşılıklı oturun önce neden bunu yaptığını sor,
ne olursa lsun işi mahkeme kapılarna taşıma
önüne gelen boşanırsa bizim aile kültürümüze ne olacak..
bakın kızlar bana annem hep şöyle der marifet ii ile anlaşmak değil kötü ile anlaşabilmek
evlilik çok ciddi bir kurum bence onu korumaya çalışın
çok çok sinirlenip kırıldaysanız,bir müddet çocuğa belli etmeden konuşmayın birşeyleri paylaşmayın
usulunce bunlr yaın biraz bekleyin inanın hatasını anlayacaktır
insn sinirlendiği zamn gözü birşey görmez oluyor
en iisi sinirli anda ayrı odalara çekilip olay yatışınca konuşmak
benden sana tavsiye burcncum
demesi kolay dediğini biliyrum çok zor canım ama dediğimi bir dene
dnemekten zarar gelmez..

canım söylediklerin hamilelik belirtisi ama eğer çok istiyorsan psikolojikde olabilir inşallah hamilesindir

arkadaşlar bende hamile olabilirim ya
bu belirtilerden bendede var
göğüslerim ağrıyor karnım ağrıyor nefesimi toplayamıyorum
benim son adet tarihim baslangici 28.04. son tarih 04.05.
ama ben kan verdim ve sonucunu yarın alıcam hayırlısı ya
allah isteyen herkese versin inşallah

canım benimde kıs kardeşim amanyada bende bu ay onun yanına gidiyorum doğumuna bidaki ay pas geçicem ama hamiş olursam eşim göndermicek herşey hazır bilet vss ama hıyrlısıyla ne ise o olsun tabiki bebiğim olmasını çok isterim haziranın 2 de gitcem ya hasta ya hamiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…