Bilmiyorum

allah bu erkeklere akıl fikir versin başkalarından kaynaklanıyo kavgalar hep bide stresten çocuk olmuyo ben ona bağlıyorum eşim yakışıklıdr bende güsel öle derler neyse eşimin okulundaki öğretmen kıslar beni kıskanıyolardı eşime asılıyolardı resmen eşimde saftiiirik hep tartışma çıkıyodu 3 sene bebiş olmadı tüp bebebk vs herşey denendi ama burda çok rahatım 5 ay önce boş gebeliğim oldu olsun kafam rahat bide adamın üstüne kızgınken varma daha sonra çılkart acını ama tatlı tatlı içinden küfret ama yüzüne o an gül sonra iyi oluyosunuz herkes sizi herzamn kavga ediyo sanıyo benim başıma geldi

arkadaslar ikidebir tuvalete kosuyorum migde bulantilarim cogaldi, birde tuvalete gittimi biraz yanik hissediyorum, insallah hamileyimdir simdi bakin yine tuvalete gidiyorum:) bu kacinci bugün saymayi unuttum

Hamile degilim cok üzgünüm bakalaim bu sefer olacak mi

canim biras bos ver kendini dinle bende bu ayi esimden ayri pas gectim napim yaaa kis kardediminin dogumu icin almanyaya geldim daha cok üzülür isterim diodum ama öle deilmis onunla birlikte dogumu beklemek cok güsel rabbim buyuk bisede yasatacak bu duyguyu hele karnindaki kipirtilar nékadar mütis seymis bizimde olacak merak etme :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…