Bilmeden kötülük yapmak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen öyle.
Direk arkadaşına zarar veren aç kalmasına sebep olan bir durum bu. Keşke anında telafi yoluna gidilseydi

kötülük değil de yemek ısmarlamanız uygun olurdu. bunun için yakın arkadaş olmanıza gerek yok.

Sen neden ona dışardan yemek söylemedin ? Ben yedim kusura bakma onun yerine al bu durumu sipariş ettim demek çok mu zordu ?

Tabi isterse dışardan yemek söyler mi ? E siz söyleseydiniz o zaman.

Bu kadar dert etseniz ben yedim, hemen size söylüyorum derdiniz. Bence şu an tek amacınız birinin size yok üzülme demesini beklemek çünkü o kadar senaryo yazıp aldığınız tek aksiyon başkasının rızkı ile alınan kalori olmuş.

E deseydin kusura bakma ben fazla sandim hemen arayip sana ismarlayayim .bide istese kendi soyler disardan diyorsunuz sizin soylemeniz gerekirdi .

Vardiyaya kalmasina gerek yok o gun o kisiye yemek soylemeliydi .

Aynen öyle.
Direk arkadaşına zarar veren aç kalmasına sebep olan bir durum bu. Keşke anında telafi yoluna gidilseydi
Belki korkmuş belki arkadaşısından ne tepki gelecek diye korkmuş olabir ama yemek ısmarladığı anda ona anlatabilirdi bence arkadaşı artık kızmazdıda ona içide rahat olurdu bu saatten sonra

Tamam arkadaşlar sorunu hallettik utandığım için tabi ben yedim diyemedim ama bir bahaneyle yemek söyledim biraz da olsa içim rahat etti
Bahaneyle söyledim diyorsunuz, hem aç bırakıp sonradan da bak senin yemeğini söylemeyi unutmuşlar ama ben o kadar iyiyim ki sana yemek söyledim imasıyla mı yedirdiniz yemeği ? Kendinize borçlu bırakmışsınız resmen. Ben senin hakkını yemiştim kusura bakma demediğin sürece kendine borçlu bırakırsın yemek konusunda halbuki senin oburluğun aç gözlülüğünden aç kalmış o kişi. Nasıl bir bahane sunmuş olabilirsin ki yemek yemesi için ? Bak tansiyonun düşecek gel şunu ye ya da ay ben bunu söyledim ama yiyemedim gel ye vs vs hepsi yine benim dediğime çıkıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…