Bilinçaltının Gücüyle Yiyip İçip Zayıfla...:)

Günün özeti

Kahvaltı:

Protein bakımından zengin peynir,yağ yakıcı özelliği olan tereyağı,vitamin deposu patatesli omlet,hızla kilo verdiren çavdar ekmeği,yeşil çay

Kahvaltıdan birkaç saat sonra hücre yenileyici patlamış mısır

Akşam:

İçinde A vitamini bulunan yoğurtlu buğday çorbası,B12 vitamini bakımından zengin zeytinyağlı fasulye,sıklaştırıp incelten beyaz ekmek

Yemekten birkaç saat Sonra vitamin bombası dondurma

Günün olumlaması;

Sağlıklıyım
İnceciğim
Çok güzelim
Enerji doluyum

İyi geceler

Günün özeti

Kahvaltı:

Protein bakımından zengin beyaz peynir,yine protein bakımından zengin sucuklu yumurta,hücre yenileyici ev yapımı karşık pizza,likopen zengini domates,hızla kilo verdiren beyaz ekmek

Kahvaltıdan birkaç saat Sonra ferahlık veren karpuz,içinde omega 3 bulunan fındık

Akşam:

Tansiyonu dengeleyen ayranlı çorba,vitamin deposu ciğer kızartması,hızla kilo verdiren beyaz ekmek

Akşam yemeğinden biraz Sonra mutluluk hormonu salgılayan dondurma

Günün olumlaması;

Sağlıklıyım
İnceciğim
Çok güzelim
Enerji doluyum

İyi akşamlar:)

gulhilal nerelerdesin acaba?
Pek yazmıyorum ama serüvenini takip ettiğim için bir süredir yazmadığını fark ettim. İnşallah her şey yolundadır.
Merhaba canım:)

Bir süredir İstanbul dışındayım.Bulunduğum yerde internet sıkıntım var.İstanbul'a döndüğümde kaldığım yerden devam edeceğim inşallah:)

Merhaba canım:)

Bir süredir İstanbul dışındayım.Bulunduğum yerde internet sıkıntım var.İstanbul'a döndüğümde kaldığım yerden devam edeceğim inşallah:)
ne durumdasınız cok merak ettim ben de bu yöntemi araştırıyorum ve inanıyorum bu yönteme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…