bilgisi olanlar yardım

rukiyeilayda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2008
155
1
slm kızlar ben geçen ay rahim filmi çektirdim doktor tüplerin açık olduğunu ve bir sorun olmadığını söledi ve dediki 2 adet dönemi daha bekleyelim,benim bugün adet günümdü ve sabah lekelenme gibi birşey oldu ama birkaç gündür çok afedersiniz ama küçük tuvaletimi yaparken oramda çok garip bir his oluyo nasıl anlatsam sanki biterken bir zorlanma gibi bu sizce ne olabilir

yok canım film çekileli 1ay olmuş.ondan değildir.belkide enfeksiyon olabilir.adet günün geçtimi peki..

canım benim galiba hamişsin muhtemelende öyledir bence dikkat et ağır felan kaldırma sakın.test yap bize müjdeni ver hadi gözün aydın...

Canım hsg den sonra Hamile kalma şansın var,biliosundur(tabi başka bi sorun yoksa)...İnşallah hamilesindir...Haber belkioruz

arkdaşlar adetime 3 gün var ama test yapmamak için kendimi zor tutuyorum..ilk aşılamada pozitif sonuç aldık ama gebelik devam etmedi..geçen ay da pozitifti ama devam etmedi 2-3 gün kadar adet sancısı çektim ama şuan bişey yok..çok hafif adet ağrısı gibi bşi var..bi de arada minik minik kramplar giriyo kasıklarıma.. bi de çok afedersiniz idrar yaparken çok yanmam oluyo..idrar yolları için ilacı yeni bitirdim daha bidaha iltihap kaptım galiba..hamiş olma ihtimalim var mı bu belirtilerle..

arkadaşlar düşük yaptığım gebelikte üstüne görmüştüm ve resmen normal adet belirtilerini yaşadım. malaesef adet sancısı çektiğimden içtim majezikleri ve haberim olmayan o minik hücre gelişemedi. 6 haftalık halinde doldu kaldı,8 haftada da düşük yaptım. siz siz olun sakın ilaç içmeyin eğer umudunuz varsa adetten sonra kanda bhcg kontrol testi yapın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…