bilgisi olan varmı?

bilgilerin için sğl canım ama ben kaybettim bebişi 2 gün önce yani cuma günü adet gördüm cumartesi doktora gttm ultrasyonda gözükmüo bebk zaten doktorda kimyasal gebelik olmuş tutunamamış düşmüş dedi adet görmenle beraber dedi.bu arad kimyasal gebelik neden olur bilgin var mı ?????????bide bu tekrarlar mı tekrarlarsa kötümüdür ??bu arada canım yaşadığım şehir ankara yazıyor bende ama şuan ben urfada oturuyorum eş durumundan senin de urfada oturduğunu gördüm burda kadın doğumda en iyi doktor nerde var bilgin varmı bidahaki hamişliğime kısmet olursa eğer die sordum.ben cumartesi günü uzmanlar tıpa gttm bi arkadaş tavsiyesi yle adı ayla bayanın .cvbını en kısa zamnda bekliyorum canımtatlicadiarzu

yok hazancım takmıyorum walla kafaya çünkü kaç aydır taktık da noldu stresten daha da olmuyo bu ay gayet rahat olucam kafamda öyle alıştırıyorum kendimi:) gene ovulasyon takibi yapıcam gerçi ama oluruna bırakıcam hayırlısı herşeyin bi an önce adetim gelse de sonra başlasak çalışmalara

ay kıslar galiba hamileyim yada ben kafayı yiyorum adetime 7 gün kala yaptığım kan testinde hamiş olmadığım çıkmıştı fakat adetime 5 gün kala yani bugün evde yaptığım idrar testinde 2. çizgi de belirdi ve pembe renk ay ölecem heyecandan:)

Hayirli olsun. Senin adina cok sevindim.a.s.

zeynoo valla benimde belirtiler devam ediyor ama artık ben adet olacağıma yoruyorum çünkü bende seninle aynı gün kan testi yapmıştım 0,32 çıkmıştı 1 hafta kala kesin sonuç çıkıyormuş yani bence sende heves etme zamana bırak şunun şurasında 5 gün kaldı haa baktınki adetinin günü geçti o zaman tekrar kan testi yaptırırsın ok canımhayır sonunda hüsrana uğramaman için diyorum tatlım

başka topiğede yazmışsın o kadar mutlu dile getirmişsinki bende hamileyim sanırım demişsin ya benimde kafam karıştı nasıl olur anlam veremedim bende neyse kesin sonucu aldınmı muhakkak benide bilgilendir ciddi anlamda bende merak ediyorum dilerim hamişsindir ama değilsen bile sakın üzülme eminisana beraber kalırız:)

kesinleşti hamişliğim değerim 29,09 daha çok yenii:)

oleyyyyyyyyyyyyy oleyyyyyyyyyyyyyy sıra bende o zaman:)))))))))))))))ama gelecek aya sanırım:))))))))))))))))şaka bi yana çok sevindim zeynoo biliyosun bende seninle aynı gün kan tahlili yaptırmıştım ama bendede 0,32 çıkmıştı benimde bu gün yada 13 ünde olmam lazım hala tık yok ama içime hamiş olmadığım doğuyor o yüzden çokta umutlu değilim kendimi nisana endeksledim:)))))))))))dua et kız nisana kalayım sen yenisinya duan hemen kabul olur:)))ne mutlu sana canım cidden kendim kadar çok sevindim:teytey:

Ya arkadaşlar ben de çok sevindim bu duruma. Zeynoo evet bizi için de dua et. Sen bizim gibi erken kan testi yaptıranların ümidisin. hehe

kıslar dualarım sizin için inşallah siz de tez zamanda hamiş olursunuz Allahım isteyen herkese tattırsın bu duyguyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…