bilginize ihtiyacım var

tkgrck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2011
1.669
5
mrb. ablam için birşey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. adeti geçikti ablamın acaba hamilemiym die düşünüyo. ben size söyle anlatım... 1 ay içinde 4 kez ilişkiye girmişler. birincisi adeti bittigi akşamı prezervatifle girmişler 1 saat sonrada tekrar ilişkiye girmişler geri çekme yöntemiyle içine kaçmamış kocasına sormş yok demiş. sonraki 3 ilişkidede prezervatif kullanmış. ve 3 gündür adeti gelmiyo nden ni nedir acaba hamile olabilrmi korkuyo istemiyolar çocuk oyüzden. bu olaylarda hamile kalmak mümkünmü. lütfen yardımcı olun

geri çekme yöntemi pek güvenilir değil. 1 damla sperm bile yumurtayı dölleyebiliyor. aslında adet bitiminde döllenme olmaz ama benim bir arkadaşımda adet bitiminde hamile kaldı. strestende gecikmiş olabilir en iyisi test yapsın

geri çekme yöntemi pek güvenilir değil. 1 damla sperm bile yumurtayı dölleyebiliyor. aslında adet bitiminde döllenme olmaz ama benim bir arkadaşımda adet bitiminde hamile kaldı. strestende gecikmiş olabilir en iyisi test yapsın

evet biliyorum güvenilir degil ama adet bittigi akşamı yapmış yani yumurtalama günü degildi bide ikinci ilişkide öyle yapmış. hamile olma şansı nekadar???

evet biliyorum güvenilir degil ama adet bittigi akşamı yapmış yani yumurtalama günü degildi bide ikinci ilişkide öyle yapmış. hamile olma şansı nekadar???
dediğim gibi yumurtlama kadından kadına değişiyor benim adet bitiminde hamile kalan çok tanıdığım var burada da çok gördüm o yüzden test yapsın olma olasılığı var neden olmasın. hoş biz yumurtlama zamanlarında yapmamıza rağmen olmuyor ama Allahın işi olabilirde

dediğim gibi yumurtlama kadından kadına değişiyor benim adet bitiminde hamile kalan çok tanıdığım var burada da çok gördüm o yüzden test yapsın olma olasılığı var neden olmasın. hoş biz yumurtlama zamanlarında yapmamıza rağmen olmuyor ama Allahın işi olabilirde

tşk ederm cvp için. bide anlamadıgım su var adet bitiminde hemen ilişkiye gitmişler bidaha da belki girmiştir ondan hamile kalmıştır bikereden degildir heralde. hani diyosunuz ya arkadaşlarım öyle hamile kaldı die tekrar girmiştirler çünkü isteyen herkes sık sık giriyo.umarım anlatabilmişimdir:) biraz karışık oldu

X