Bilgilerinize ihtiyacım var!! Help me!

yeoyce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2023
8
1
26
Merhabalar. Yeniyim burada ve ilk defa bir konuda fikir almam gerekli. 25 yaşında genç bi anneyim. 5 yıllık evliyim. Yeterince açık olmaya çalışacağım. Yaklaşık bir yıl önce eşim ilişki sırasında önceki kadar zevk almadığını dile getirdi ve o günden bu güne kadar her ilişki sırasında rahat olamadım. Bu arada normal doğum yaptım. Neyse eşim bu konuyu dile getirdikten sonra doktora gittim ve 2 cm genişlik olduğunu söyledi muayene sonrasında. Lazerle tedavi olmak istediği söyledim ancak önermedi yaşım gereği ve abartılacak kadar genişlik olmadığını söyledi, ılımlı yaklaşmadı bizde zaten vazgeçtik. Şuan aklıma hep ilişki sırasında acaba tatmin edebiliyormuyum sorusu takılıyor ve rahat olamıyorum. Sizin başınıza böyle birşey geldimi yada tedavi olmam gerekiyormu? Abartılacak bir genişlikmi var merak ediyorum. Bu konudaki tüm bilgilerinize ve tecrübelerinize açığım.

Sırf bende bu yüzden normal doğum yapmak istemiyorum. 5 aylık hamileyim ve başından beri sorun olmazsa normal doğum istiyorum ama bu durum çok canımı sıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…