Bilgilendirmee..!!

chicaloca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2014
313
74
Sevgili anne adayları hepiniz heycanla belirti yazıyosunuz ve hamile olabilirmiyim diye soruyosunuz.Öncelikle belirti olmadan hamile olma ihtimaliniz çok yüksek.Hiç bi belirtim yoktu ve 7. haftadan sonra çıkmaya başladı o yüzden adet belirtileriyle karıştırıyo olabilirsinz.Psikolojikman hamile olmayı istediğinz içinde öyle hissedebilirsiniz.Hüsrana uğrayan birçok anne adayı var umutları kırılmış.Kızlar, canlarım, sıkıntıya girmeniz yumurtalarınızı etkiler.Eğer bu ay olmadıysa önümüzdeki ay olucak asla pes etmeyin belirtim yok hamile değilimdir de demeyin..Sadece umudunuzu kaybetmeyin ve asla kendinizi sıkmayın.... Bilgilendirmek istedim çünkü; adet belirtisiyle karıştıran birçok anne adayımız var sonunda çok üzülen.Belirtisizde hamile olabilirsiniz kendinizi sıkmayın ve kendinize çook çook iyi bakın :)

ah cnm yarama merhem oldun :) bende dünden beri buna canımı sıkıyorum :KK43: hic belirtim yok ne mide bulantısı ne bişi sadece göğüslerimde hassasiyet var bide bugün adet olcm gbi sancı girdi cok fenaydı .. onun dışında okadar rahatımki bazen hamile olduğumu unutuyorum hatta :-):-)

Canım bilgilendirmen için sağol. Benim de ilk hamileliğimde hiç bir belirti yaşamamıştım. Evet gerçekten ha oldu ha olacak derken strese giriyoruz. Bir de benim 2. Çocuk çalışmalarım. Sonuçta çocuğumun olduğu aşikar. Neden strese giriyorum ki neden bu ay olmadı diye bilmem. Gerçi bu ay çok kasmadım kendimi. Düşünmedim bile. Sadece regl günüm yaklaştıkça heyecanlanıyorum biraz. İnşallah bu ay başarmışızdır :)

Bu arada her ikiniz için de iyi dileklerimi sunmak isterim. Allah Hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bebişlerinizi.

Benim ikinci hamileliğim ikiside çok farklıydı.
hamilelikte illaki belirti olacak diye birşey yok.kişinin bünyesine göre değişiyor.

canım
ah cnm yarama merhem oldun :) bende dünden beri buna canımı sıkıyorum :KK43: hic belirtim yok ne mide bulantısı ne bişi sadece göğüslerimde hassasiyet var bide bugün adet olcm gbi sancı girdi cok fenaydı .. onun dışında okadar rahatımki bazen hamile olduğumu unutuyorum hatta :-):-)

canım bulantı zaten herkesde olan bişey değil ama illaki ufak tefek oluyo oda 6.-7. haftadan sonra başlıyo boşuna strese sokuyoruz kendmizi oldu olmadı diye :) seninde başlaması yakındır inşallah çok olmaz :)

Canım bilgilendirmen için sağol. Benim de ilk hamileliğimde hiç bir belirti yaşamamıştım. Evet gerçekten ha oldu ha olacak derken strese giriyoruz. Bir de benim 2. Çocuk çalışmalarım. Sonuçta çocuğumun olduğu aşikar. Neden strese giriyorum ki neden bu ay olmadı diye bilmem. Gerçi bu ay çok kasmadım kendimi. Düşünmedim bile. Sadece regl günüm yaklaştıkça heyecanlanıyorum biraz. İnşallah bu ay başarmışızdır :)

işte diyorum ya stres yumurtaları etkileyen en büyük faktör.En iyisini yapmışşın düşünmemekle canım inşallah bebişin vardır sonucu öğrennce banada haber ver :)

canım

canım bulantı zaten herkesde olan bişey değil ama illaki ufak tefek oluyo oda 6.-7. haftadan sonra başlıyo boşuna strese sokuyoruz kendmizi oldu olmadı diye :) seninde başlaması yakındır inşallah çok olmaz :)
Evet zaten
canım

daha bebisim çok küçük hatta miniminnack :KK70: ya bnde kötü geçmesini istemiyorum ama böyle hiç belirti olmayinca da insan korkuyo gerçek gebelik deil mi acaba die :KK17: :KK43:

benim kasık ağrılarım ve sancım olmazsa gerçekten unutuyorum hamile olduğumu mide bulantım yok mesela göğüslerde büyüme şiddetli bi ağrı yok acaba ne zaman kendini belli eder bunlar daha hamile havasına giremedim bi naz bile yapamıyorum ya :-):-):-)

benim kasık ağrılarım ve sancım olmazsa gerçekten unutuyorum hamile olduğumu mide bulantım yok mesela göğüslerde büyüme şiddetli bi ağrı yok acaba ne zaman kendini belli eder bunlar daha hamile havasına giremedim bi naz bile yapamıyorum ya :-):-):-)
:KK70::KK70: Bndee :-) :-) neyse aynı durumdaymisiz bende Üzülüyodum nye böyle die :KK35:

X