Bilenler bilmeyenlere anlatsın

ruzgar17

Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2010
816
826
ARKADAŞLAR YA BURAYI TAKİP EDİYORUM HEP DE BENİM DE SORULARIM OLACAK BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARDAN YARDIM İSTİYORUM LÜTFEN ŞİMDİ 15 MAYISDA ADET GÜNÜMDÜ ANCAK OLMAMIŞTIM FAKAT KASIK AĞRISI BEL AĞRISI GÖĞÜS AĞRISI ÇEKİYORDUM ANCAK AKINTIM VS. YOKTU. DÜN GECE DE ADET AĞRISI GİBİ Bİ AĞRIYLA (ŞİDDETLİ BİR AĞRI BU) UYANDIM WC DE KAN GELDİ AMA SABAHA KADAR HANİ SADECE PEÇETEYE ÇIKTI PEDE GELMEDİ ŞİMDİ DE KAHVERENGİ-KIRMIZI GİBİ BİR AKINTI OLUYOR AMA KARIN AĞRIM VE BEL AĞRIM DEVAM EDİYOR AYRICA DA DÜN AKŞAMA DOĞRU İDRAR TESTİM NEGATİF ÇIKTI HERHANGİ BİR FİKRİ OLAN YA DA BUNU YAŞAMIŞ OLANLARDAN YARDIM İSTİYORUM HAMİLİLELİK Mİ BU DEĞİLSE BU KADAR GECİKME NEDEN ÇÜNKÜ BENİM 5 GÜNLÜK BİR GECİKMEM HİÇ OLMAMIŞTI Bİ DE RENGİ NEDEN KAHVERENGİ OKUYAN HERKESTEN BİR YARDIM İSTİYORUM BEN DE BİR ÇOĞUMUZ GİBİ BEBEK İSTİYORUM ALLAH İNŞALLAH ETTİĞİMİZ DUALARI GERİ ÇEVİRMEZ DE HEPİMİZ BU DUYGULARI YAŞARIZ....opuyorumnanaktan

Arkadasım benim de bebegim yok ama buradan okudugum kadarıyla senin problemini yasayan bir cok arkadasımız var. 1. korunma bırakıldıktan sonra adet günlerinde aksama olabiliyor 2. bence senin adetin sökemiyor bu yüzden agrı cekiyorsun bence bir doktora görün canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…