Bıktım yaaa

ablacım sen soleme kendısı duysun bakarsın babamdır oderım der erkeklerın ısı bellı olmaz

canım en iyisi söyle vede kızgın bir şekilde söyle ve birdaha yardım edemeyceğinizide vurgula ...ohh ya ne rahat adammış keyınpederin .şunu unutmaki sırtı sağlam olduğu için yepıp yaapıp ödeyenler olduğu için borcunu. adam rahat amnn nede olsa ödüyorlar diye düşünüyor herhalde.siz yardım ettikçe devam edecektir.

aynı benim amcam gibi ya benim amcamda kredi kartına borç yapmıştı ilk olarak 5000 tl civarında babamla annem ödeyelim bari dediler ödendi sonra tekrar borç yapmış tabi amcamÇok üzgünüm çoook ikinci borç daha da yüklü bi meblağdı onu da annem bu sefer son diyerek ve kartları iptal ettirerek ödedi benneyaptımki ama tabii bi kaç ay sonra yeniden kredi kartları filan çıkartmış amcam sonuç yine aynı ama tabii bu sefer babamlar hiç karışmadı borç şu an büyüyor..amcamın çocuklarına miras olarak kalır artık :1closedeyes: size de tavsiyem hiç karışmayın zaten de öyle yapıyorsunuz heralde yapacak hiç bişey yok sessiz kalmaktan başkayerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…