bii care bakliyorum

ates_parcasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2008
102
1
Yumutrlama donemim gecti insallah kalmisimdir hamile cok istiyorum
hamile kaldigimi ogrenim cocuklara cikolata dagiticam:teytey:
Eger kalamazsam bu sefer cok uzulurum:1no2: dua edin bana

Yumutrlama donemim gecti insallah kalmisimdir hamile cok istiyorum
hamile kaldigimi ogrenim cocuklara cikolata dagiticam:teytey:
Eger kalamazsam bu sefer cok uzulurum:1no2: dua edin bana

aynennnnnnn cnm benimde yumurtlama günüm bitti deli olucam 26 eylül adet günüm bekleyemiorum cok merak ediorum inşallah biz ve herkesin yüzü bu mübarek ayda güler cnm :Saruboceq: sen kaç aydır bekliosun hamile kalmayı :uhm:

valla 3 aydir belki daha erken telaslanmak icin ama olmicak diye cok korkuyorum
duyuyorum ya 5 sene 6 sene olmayanlari evham yaptim insallah arkadaslar allah hepmizin gonlune gore versin tez zamanda ebebklerimiz icimizde olsun :CüvCüv:

valla 3 aydir belki daha erken telaslanmak icin ama olmicak diye cok korkuyorum
duyuyorum ya 5 sene 6 sene olmayanlari evham yaptim insallah arkadaslar allah hepmizin gonlune gore versin tez zamanda ebebklerimiz icimizde olsun :CüvCüv:
evham yapma sakın cnm daha cok erken ben 9 aydır bekliorum bu ayda olmazsa cok ama cok üzülücem bilirumm sabırsızlıkla bekliorum inşallah allah isteyen herkesin yüzünü bu mübarek ayda güldürürr cnm bnm :Saruboceq:

ay uzulmeyelim sende uzulme ne olur birde stres yapinca cocuk olmasi gecikiyomus diye duydum bendede cok var stres bakalim ne olucak hayilrisi insallah kalisin canim sende bu
ay duacinim:Saruboceq:

inş hamilesindir canım. allahım isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla.. benimde adet gunum 29 eylul heycanla bekliyoruz fazla duşunmek istemiyorum streste iyi değilmiş..inş bu ay bizim ayımız olur bizde seviniriz..

INSALLAH KIZLAR INSALLAH HAMILE KALANLARI DUYUNCA ONLARDAN COK BEN SEVINIYORUM MEVLAM BU MUBAREK GUNLERDE BIZIDE SEVINDIRSIN :Saruboceq:
ANNE OLMAK KADAR GUZEL BIR DUYGU OLAMAZ SANIRIM:CüvCüv:

Ya gunler hic gecmek bilmiyo cildiricam sayili gun cabuk gecer diyolar
ama bence oyle degil senağlama allahim hamile olim ne olur:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…