Bihterin masali saci anketi çok önemli ⚠️

Bihterin masali saci derken hangi ifadeyi kullanıyorsunuz?

• Bihterin masalı

OY: 93 47,4%
  • Bihterin maşalı

OY: 103 52,6%

• Ankete Katılan
    196
Tabiki geçmez. İki üç günde olsa regl olmuşsun
Hamile degilsin rahat olabilirsin
Yani böyle gebe kalınır sürtünmeyle de olsa diyenler var bu şekilde gebe kaldım diyenleri de okudum o yüzden tereddütte kaldım çok🥺🙁🙏🏻 regl oldum ama kekik suyu içe içe zar zor oldum kırmızı kanda geldi ama kısa sürdü sanki rahat gelmedi gibi bu ay ya olamazsam ne olcak 😞🥺

Masal konusundaki ısrarımi gördün senin bu şekilde 10 yıl da olsa hamile olamayacağından eminim 👌
İnşallah çok kötüyüm aslında cemoş güldüğüme falan bakma içten içe çok kötü haldeyim ama sizleri de sıkmak kaybetmek istemiyorum çünkü bu konuyu açabilecek ve güveneceğim tek bir insan yok 😔 geceleri çok zorlanıyorum zor geçiyor

Yani böyle gebe kalınır sürtünmeyle de olsa diyenler var bu şekilde gebe kaldım diyenleri de okudum o yüzden tereddütte kaldım çok🥺🙁🙏🏻 regl oldum ama kekik suyu içe içe zar zor oldum kırmızı kanda geldi ama kısa sürdü sanki rahat gelmedi gibi bu ay ya olamazsam ne olcak 😞🥺
Bırak sürtünmeyi dokununca hamile kaldım diyenler var bakma sen onlara 😒
16 yıldır bir kez bile kazara hamile kalmadım sen bana güven 🌸

Kız böyle kim hamile kalmışta sen kalacan?korkutmak için diyorlardır sana inanma güven bize hamile değilsin strese,mevsim geçişlerinde falan geç gelir ya da gelmez

İnşallah çok kötüyüm aslında cemoş güldüğüme falan bakma içten içe çok kötü haldeyim ama sizleri de sıkmak kaybetmek istemiyorum çünkü bu konuyu açabilecek ve güveneceğim tek bir insan yok 😔 geceleri çok zorlanıyorum zor geçiyor
Bak bu stres regl olmana engel.
Ben yıllar önce çok kez hamile kalmak istedim o psikoloji de aynı senin korkuların gibiydi ama olmadı yani adamı söndürdüm yine olmadı hamile kalmak çok kolay değil merak etme.

Böyle gebe kalmazsın emin ol
Reglin düzensizliğidir

Canım, evet burada çoğu zaman bu şekilde konu açanlara kızıyoruz ancak hepsi senin gibi değil ciddi anlamda sormuyor bazıları gerçekten troll yapıyor. Biz bunu ayırt edebiliyoruz. Aynı zamanda kaçkez senin durumunda olan ve senin gibi samimi olan kızlara özelden konuştum rahtalatmak ve tavsiye vermek için. Herkesin kendi hayat tercihi yargılamak kimseye düşmez ancak nacizane tavsiyemiz olur herşey yerinde ve zamanında olmalı diye. 🥰

İçin rahat olsun gebe olman imkansız.

Canım, evet burada çoğu zaman bu şekilde konu açanlara kızıyoruz ancak hepsi senin gibi değil ciddi anlamda sormuyor bazıları gerçekten troll yapıyor. Biz bunu ayırt edebiliyoruz. Aynı zamanda kaçkez senin durumunda olan ve senin gibi samimi olan kızlara özelden konuştum rahtalatmak ve tavsiye vermek için. Herkesin kendi hayat tercihi yargılamak kimseye düşmez ancak nacizane tavsiyemiz olur herşey yerinde ve zamanında olmalı diye. 🥰

İçin rahat olsun gebe olman imkansız.
Evet bu yüzden ben bana tepki gösterip eleştirenlere de hak verdim zamanında , çünkü gerçekten bazı konular can sıkıntısına dalgasına açılmış oluyor bende denk geldim buna benimki biraz cinsel obsesyon gibi yani tanı koymak ne kadar doğru bilmiyorum ama eskiden tam bir ilişki yaşayıp korkmazken şu an eşofman üzerinden gebe kalmaktan korkmam çok uç ve saçma felsefe kendimi düşünüp ağlamaktan alıkoyamaz oldum bastırsamda böyle ara ara geceleri yokluyor ve korku sarıyor uyuyamıyorum mesela doğru düzgün bide regl olmam gereken günlerde olunca sürekli vücuduma müdahale edesin geliyor bir bitki çayı içmek veya regl görmek için neler yapılır gibi şeylere bakıyorum ama kendi kendime olmam gerek yoksa geçen ayki gibi zorla olunca da içime sinmiyor 😒😣 ne yapsam elimde kalcak şu an

X