İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Bihterin geceliği

bende ekranda gördüğümde bayılmıştım hakkını vermek lazım çok güzel tasarlayanın emegine sağlık

markasını bilmiyorum ama bizim burda bi yerde gördüm aynı geceliği
ama şuanda çok popüler ya fiyatları uçuktu 140 dedi :1shok:
ki saten bile deil naylon gibi bişeydi kumaşıda

bu gün arkadaşımla bakırköydeki özgün mağazasına gittik o bihter geceliğinden onada aldık bayıldı çok güzel bir sırt dekoltesi var herkese bu yılbaşını bu gecelikle geçirmesini tavsiye ederimmm :KK70: nazar değmesin

yaaaa bende bunu dizinin o bölümünde görünce bayılmıştım
170 çok bence:umursamaz:
çarşıya pazara sorsak aslında hemen yaparlar çakmasınıkaydirigubbakcemile3
ama gecelik bu
etek,ceket değilki
adama nasıl tarif etcen:roflol:

ben bakırköyde bir mağazanın vitrininde gömüştüm
ne görüyorlarsa yapıyorlar artık ne de olsa :)

kıızlar antalyada yokmudur acaba bılen varsa yazarsa çok sevınırım..ayrıca bıhtere çok yakışmış bence

arkadaşlar bildiğim kadarıyla aşkı memnu'daki bihterin gecelikleri sevinç ürkmez'e ait.ankarada bi butiğe girmiştik ordaki satıcı söylemişti,ben de hatta bihterin siyah önü dantelli arkası ful sırt dekolteli bi geceliği vardı onun gülkurusu rengini almıştım.Satıcı ozaman heryerde satılmıyor,sınırlı sayıda üretiliyor çünkü el yapımı vs..gibi şeyler demişti,ne derece doğru bilmiyorum.hepsini sevinç ürkmez tasarlıyormuş.

dediğiniz geceliği de(siyah olan) hatta 2 haftadır vitrinden indirmiyorlar,ofisim geceliği aldığım mağazanın oralarda oyüzden önünden geçerken görüyorum.Özellikle de sırtındaki motifi görsün müşteriler diye tam sırtını teşhir ediyorlar mankende:)Ankara'da olanlara adres:Kızılay ızmir 1.Caddede ayakkabı dünyasının olduğu sırada,hızada.haberiniz olsun.fiyatını bilmiyorum sormadım,ama gecelik vitrinlerinde var.ben de bihterdeki başka geceliği ordan aldığım için biliyorum,sevinç ürkmezin mallarını oradan bulabilirsiniz.

ayy ben son bölümdeki geceliğede bayıldım kardeşim diğerini aldı bende sanırım bunu alacağım bi fiyatını öğreneyim

elifnaz, bihterin yeşil geceliği bu hafta Paladiım AVM'de (Ataşehir) Pelin mağazasına gelicekmiş. Siyah geceliktende varmış orda. Siyah geceliğin fiyatı 165 TL. Yeşilinin fiyatı henüz belli değil.

kızlar benzeri satılıyo hepsiburadada fiyatınada inanamazsınız. ben bulana kadr bedeni bitmiş maalesef :KK43:
medium ve large bedenleri hala mevcut almak isteyenler baksınn..geceliğin ismi bihter geceliği die geçiyo...

kızlar bahsedilen geceliği kozyatağı palladium avmdeki pelim mağazalarının vitrininde gördüm. fiyatını sormadım.
ilgilenenlere..

bu gecelikten bizim orda var 30tlye ben aldım kendıme kırmızı sıyah nişanlım bayılacak vallaa opuyorumnanaktan:eek: ama arkasının modeli tam böyle yırtmacıda var fakat yanlardaki ipler çok fazla deil 3 3 ipler ama hoş yani süper bilemiycem artık :eek:

kısslar demin bana da hepsiburadadan mail gelmiş., kargo dahil 30 lira. kumaşı çok mu kötüdür. ihtiyacım olmadığı halde alsam mı? sonuçta böyle şeylere her zaman ihtiyacımız var değil mi?:kedi:

X