Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şişko 1 aydır supheleniyordun
nasıl başladı anlat çok merak ettim canım nerden huylandin
Ya giremiyorum kac gundur yeni gordum.yaziyoduk zaten devamli burda.abi konulara bakiyorum hep celiski.yasadigini anlattigi hayat hep bi abuk.norvecte tas gibi sevgilisiyle (ki o kadar foto atti bitanesi bile yanyana degil) diyetisyen falan sabah aksam burda anasini satiyim.sonra bigun ben alacatiya gidicektim gorusuruz falan dedik.o benim gidicegimi bilmeden ben izmirde olcam gelcez dedi.bulusma cikinca annem istemiyo sevgilimi gelemiyoruz dedi.buraya guya gelmedi italyada nedime olmaya gitti ama hep online.sonra izmire geliyoruz gezicez dedi yine buluscaklar saate varana kadar konusuldu o aksam hastasina kelepce takilmis uymamis acil norvece uctu.bu arada ucak paralari tatoller girla ama iphone icin para biriktiriyo arkadas.babam oldu dedi konu acmis anami babami nasil ikna edicem diye.o konuda kardesim yok demis bize diyoki var.yaaa daha varya bisuru.salak degilim sonucta ama justla cok samimilerdi skype falan.sankyorumki gorustuler hani kiz gercek ama konulari yalan.dayanamayip sorunca justa ogrendimki hic konusmamislar.oyle arattim resmi gugilda kizlara soyledim organize olduk patlattik.sana fake hesap acmislar diyorum ahahhaha bi soklar bana bunu nasil yaparlar falan iyice sivadi:))muge anli ruhum sayesinde cozdum bu isi

Çok organize calismissiniz siskocum Tebrikler
iyi ettiniz valla
akıllı kizmissin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…