Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ban ertesi herkese slm....

neden ban yedin kuzuş?

evlendim de geldim herkese selamlar

hayırlısı olsun güzellik, tebrik ediyorum

Ben kac gun kziin ruyasini gordum. O kadar etkilendim resmen. Uyuyamiyordum habire bb hahahah o kadar yutturmus işte ne bileyim.

ahahaha ne gördün kız

merhabaa
ay öyle deme lütfen 2 ay bi erkekle canım cicim bebişim diye konuştuğumu düşünmek istemiyorum

kızlık zarı dikimi meselesi....çok oldu zaten ne yapıyosun canım

Gecmiş olsun arkadaşlar hepinize.
Özür Dilerim isimli konuyu okudum, hangi rumuzla hitap edeceğimi kestiremediğim fake hesap sahibinin konusuna da baktım, ki ilk açıldığında o konu ,üzüntüden yorum yapamamıştım, çünkü yarama dokunmuştu ve siz fake olduğunu ortaya çıkarttınız. Ne diyim ben bir konu üzerinden bu kadar üzülduysem, sizde üzülmüş, kötü hissetmişsinizdir muhakkak. Bu sebeple yazmak istedim.
Dilerim Özür Dilerim başlıklı konudan dolayı banlanmazsınız. Çünkü haklısınız sonuna kadar.
Sevgiler.

sagol canim yok banlanmadik disaridan belli zaten kimin ne oldugu. Onceden en azindan askli meskli konularla puan topluyodu bu sefer ileri gitti sinirlendik biz de kanseri one surup insanlarin duygularini somurmek terbiyesizlik. Ben ciddi arkadas belledim onu zamaninda hepimiz dertlerine ortak olduk onla bir uzulduk ama guvenmemek lazimmis kimseye :))

Ya neler donmus hic haberimiz yok Siskooanne nin konusunu okuyunca buralara geldim, olayin patladigi sayfalarin da gerisine giderek okudum, resmen sims oynamis hatun forumda

Ahaha 10 numara yorum biz de simler

Sadece siyaset topiğinde ki mesajlarını okudukça bana nasıl helal olsun dedirtebildiğini düşünüyorum
Güzel yazıyordu vesselam
Bir bb geldi geçti resmen
Herkese geçmiş olsun sizin adınıza çok üzüldüm kendim içinde biraz :/

Çok sevindim banlanmamanıza canım.
Bu konuyu açarak çok ileri gitmiş, o anlattıklarını birebir babamda yaşadım ve okudum üzüntüden yorum yazamadım, fake olduğunu görünce ciddi sinirlendim, çok ayıp cidden. Resmen duygularımızla oynadı o konuda ki buradada sana takmış belli ki, hep sana oynamış şok oldum okuyunca, diğer arkadaşlarında seni korumalarına bayıldım belirtmeden geçemeyeceğim. Hep böyle kalın inşallah topikçe, Allah iyilerle karşılaştırsın ne diyim.
Valla kadınlar klübüne böyle bir ekip gerek, ne güzel ortaya çıkardınız, tebrik ediyorum, hem burada, hem diğer konuda hepinizi bu arada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…