Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bazı konularda benden güzel yorumluyordu
hani 17 yaşındaki bir kızın bilemeyeceği şeyler yani..
aynen katılıyorum doğrusu
Seni beni cebinden cikarir valla :-) 17 yasindaki bir kizin bilemeyecegi her konuda alimdi anasini satim :-) :-) cinsellik onda,kultur onda,3-4 bil biliyo bide nomissiz bari 2 dil bileydi :-) :-)

Selam kizlar, oncelimle just gecmis olsun tatlim. Arkadas resmen hepimizi uyutmus. Ben pek haz etmemistim kendisinden zaten zira surekli bi ozele gidelim just ozelden konusalim mi canims tarzi havali, yok erasmustan gittim de yok ailem uvey de ailem de sevgilimi biliyor da yok norvecli sevgilimin ex aski da vs ben yazdiklarinin hic birini gercekci bulmamistim cunku
1. Biz de erasmusla gittik ama ecnebi sevgili yapip gelmedik zira o zaman derdimiz calisip dersleri gecmekti.
2. Bir genc evlatlik bile olsa ailesinin sevgilisiyle beraber yasamasini kabullenecegini sanmiyorum. zira burasi Turkiye.
3. Kesinlikle 17 yasinda oldugunu dusunmuyorum itiraf ettigi gibi ezik bi insan bu kadar ingilizce bilemez zira paylastigi videolar capsler vs hep ingilizceydi.
4. Tamamen just varmis gibi davranmasi da onun erkek oldugu fikrine siddetle kapilmama sebep oluyor
5. Hayal aleminde yasayan kizimiz veya oglumuz elalemin fotosunu profil resmi yapmaktan ve insanlarin duygu ve dusunceleriyle oynamaktan ne zevk aldi bilemiyorum(ciddi anlamda psikolojik problemleri olan bir yetiskin oldugu dusuncelerimi tekrar destekliyor bu durum)
6. 17 yasindaki bir genc bay ya da bayan bu kadar engin cinsellik bilgisine sahip olamaz diye dusunuyorum
Velhasil oncelikle duygu ve dusuncelerini hatta pek cok ozel fikrini paylasan basta Velvette Velvette a sonra tum bigel sakinlerine gecmis olsun diyor, ergenler artik gittiyse ara ara ugramaktan memnun olacagimi belirtmek istiyorum.
Takmayin kafaya kizlar eden bulur
Sevgiler:KK25:

Hayret verici dimi :-) 2 senede o kadar yazamadim :-) kiz yalandan girecek cehenneme 8bin yalan hepsinin cetelesini tuttu :-) :-)

ya fena olmuş şimdi insta dan birinin fotolarını kullanmış ya ben o kadar güzel bi insan değilim ama şimdi düşünmedim değil hani insta face ne ararsan bol bol fotom var benim de biri de benimkileri kullanarak çinde fln hesap almış olabilir mi acaba çekik gözlüyüm de :KK45::KK45::KK45::KK45:

iyi farketmişsiniz ya helal olsun..
ben bu forumdan samimi oldugum herkesi ekliyorum sosyal medyadan
aboowww yaş iş yaptığımız her şey..

google görseller :KK9::KK9::KK9:
tebrikler kızlar ya :KK9::KK9::KK9::KK9:
ben de aradığım çoğu şeyi google görsellerden bulurum

herkes öğrensin google görsellere resim sürüklenebiliyor böylece fotonun ana kaynağını bulabiliyorsun

şaşkınn.gif

ya fena olmuş şimdi insta dan birinin fotolarını kullanmış ya ben o kadar güzel bi insan değilim ama şimdi düşünmedim değil hani insta face ne ararsan bol bol fotom var benim de biri de benimkileri kullanarak çinde fln hesap almış olabilir mi acaba çekik gözlüyüm de :KK45::KK45::KK45::KK45:

iyi farketmişsiniz ya helal olsun..
ben bu forumdan samimi oldugum herkesi ekliyorum sosyal medyadan
aboowww yaş iş yaptığımız her şey..

Aynen yaa bende fotolarimi kaldircam. 10 numara 5 yildiz degilim ama kendi capimda bir giderim var :-)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X