Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Diyet yapiyorum bu aralar az yediğim icinde agriyor olabilirmi mide kuculmeden dolayi filan

Ağrın nasıl bir ağrı?
Yanma hissiyse gastrittir.
Mide kuculdugunde agrimaz bence aç kaligin için ağrıyor olabilir. Ufak tefek az kalorili şeyler atistirki asit mideni yakmasin

Ağrın nasıl bir ağrı?
Yanma hissiyse gastrittir.
Mide kuculdugunde agrimaz bence aç kaligin için ağrıyor olabilir. Ufak tefek az kalorili şeyler atistirki asit mideni yakmasin
Ilac icince filan resmen azap yasiyorum bogazimda takili kaliyormus gibi oluyor sonrasinda siskinlik sanki midem gaz dolmuş gibi agriyor

Ilac icince filan resmen azap yasiyorum bogazimda takili kaliyormus gibi oluyor sonrasinda siskinlik sanki midem gaz dolmuş gibi agriyor

Gaz cikariyormusun belki gaz sıkışması var sende
reflu varmı, gaz yemekle beraber bogazdan yukarı geliyormu

Gaz cikariyormusun belki gaz sıkışması var sende
reflu varmı, gaz yemekle beraber bogazdan yukarı geliyormu
Bence bnmki reflu ama dr gastrit dedi bn anlamadim ... midem agriyinca surekli geyirme ihtiyaci oluyo sanki midemin duvarinda yara var aciyan biyer var gbi geliyor

Bence bnmki reflu ama dr gastrit dedi bn anlamadim ... midem agriyinca surekli geyirme ihtiyaci oluyo sanki midemin duvarinda yara var aciyan biyer var gbi geliyor
Aciyan yara varsa ulsere çeviriyor gastrit yani
Bazı gıdalardan uzak duracaksin.
Çoğunlukla haşlanmış sebze tavuk tuketmen lazım. Baharatlı tuzlu yeme.
asitli kafeyinli şeyler icme

Ölme :KK70:

Çiğ patates yeşil Elma beyaz lahana . Sularını iç
soğan suyuda var ama onu icmesednde olur durumun o kadar kötü değil
hepsini taze icecen ama bekletirsen oksitlenir
Genelde ilac icince mide agrisi basliyodu bende geciyordu bu aralar devamli var patatesi deneyecegim olmadi lahana ve elmayida aktaririm icine

su bölüme özellikle katılıyorum,
bazen abartılı buldugum halde bilerek yazıyorum, kızım sana soyluyorum gelinim sen duy diye...
ama asıl nedeni tamamen kendimi tatmin etmek :KK53:

fakat insanların konularında hakaret etmek ya da arkasından... ne bileyim bana o da hos gelmiyor,
kandıysam kandım, sadece kendime gulerim bu konuda, ki oyle yaptım :KK53:

Aynen, benim gibi düşünmeyene durun yazmayın bildiğiniz gibi değil demek bana göre benim haddim değil, sanal alem burası sonuçta aslında hepimiz yoğuz.

Muhabbetim olsaydı bana ne ya konuşurken iyi hissettim şimdi o düşünsün deyip geçerdim.
Gerçek kimliği söyleme konusunda da :KK5:qanqa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X