Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hahha, istisnalar var ama athena, demet akalın ruj sürsün mesela, çünkü mora yakın doğal dudak rengi, moda makyajı harici insanın içlerinde bir yere dokunuyor, bir ikircikleniyorsun, sanki hastalık, sorun vs. (kocakarı hurafelerine hiç girmeyeyim)
demet akalın bence ne yapsa guzel olamaz ya neyse... :KK53:

ergenlikten beri bende bir sorun var sanıyordum sanki dip dibe olması lazım diye ama yoo hiç de öyle değilmiş, bunlar hep gazetelerin arka sayfasına takılı kalmaktanmış, şimdi o kadar önemsiz hale geldi ki biryerlerde görünce yuh uçak pisti gibi diye dalga geçiyorum içimden , kendinde bir sorun hisseden birinin eline binlerce fotoğraf verilip bak bunlar da kadın/erkek denmesi lazım. ya evet biraz büyük, yok ya aslında çok güzelsin feedbackları sorunu kökleştirmekten başka bir işe yaramıyo :KK43:

konu yine meme :KK70:neden bahsediyo ya bu denmesin :)

Son düzenleme:
bugün patates, kabak, patlıcan ve havuç ızgara yapıcam :KK70:
çok heyecanlıyım :kk77:
hem sağlıklı, hem kalorisiz, hem yağsız hem de lezzetli :kk77:

benim de kilo alınca büyüdü
sonuçta yağ tabakası göğüs dediğin şey
oraya da yağ gidiyor demek ki
ben saftirik de seviniyorum ya göğüsler büyüdü diye
meğer toptan büyümüşüm haberim yok :KK53:

bu arada ben makyaj yapmaya bayılırım ya çok hoşuma gidiyor renkli renkli farlar falan
aslında göz altlarımın mor olması dışında bi kusur yok cildimda ama ne bileyim hoşuma gidiyor hele kıpkırmızı ruj :KK70:
o baska benim dedigim baska sey : ))
ben de makyaj yapılacaksa abartı denilen bicimde yapılmasını da begeniyorum aslında, aksesuar gibi... beyaz uzun kirpikler falan...
hatta kuaforlerde sac gibi bunu profosyonel yapabilen insanlar olsa keske : )

ahaha yalnız topice bi geldin elitleştik resmen
geyikten elit muhabbetlere geçtik felsefi tartışıyoruz :p

pufff gideyim ben o zaman...

ayrıca iftira atma, arkadas aktivitesinden denk geldikce goruyordum, eskiden de meme konusuyordunuz : )))

gercekten bunu bana soran ilk kisi degilsin,
acaba kaslar tumuyle yaga mı donustu diye sacma seyler de dusundum, veya asagıya indigi icin daha buyukle mi toparlıyorum hic anlamadım,
yıllardır aynı yerden sutyen alırdım, onlar da uzun sure gorusemeyince halime sasırdı : )))
yanlıs alıyorum sanıp bir de merak edip baktılar, ellemedikleri kaldı : )))
Oooo :-)
Bende spor yapiyordum önceden. Her tarafim kas olmaya baslayipta sevgilim `` iyy nefret ederim kasli kadınlardan `` dedigi an bitti benm icin :-) sonucta evlenecegim adamdi suan kocamkendisi :-)
Spor yapanlarda dikkat ettiysen gogusler cok kucuk olur. Yaglar kas olur çünkü. Kac yasindasin bu arada? Hormonal bir durum bence seninkisi. Benm goguslerim cok kucuk erik kadar :-) cok zayiftim kilo aldim ama hic bisey degismedi. Boyum 1.63 kilom 45ti. Suan 58 im hala ayni sütyen :-)

o baska benim dedigim baska sey : ))
ben de makyaj yapılacaksa abartı denilen bicimde yapılmasını da begeniyorum aslında, aksesuar gibi... beyaz uzun kirpikler falan...
hatta kuaforlerde sac gibi bunu profosyonel yapabilen insanlar olsa keske : )

pufff gideyim ben o zaman...

ayrıca iftira atma, arkadas aktivitesinden denk geldikce goruyordum, eskiden de meme konusuyordunuz : )))

ay çok denemek isterdim beyaz kirpik nasıl oluyormuş yav :-)
şu farları nasıl güzel gölgeli vs yapıyorlar hayret ediyorum
ben yavaş yavaş öğrendim ama gölge atmayı :KK53:

yazları hiç yapmıyorum hem sıcak diye hem de arınsın diye :KK53:

eyvah basıldık :KK70: meme meme meme :KK70:

gitme bebişim bi yere ya :KK60:

Bende spor yapiyordum önceden. Her tarafim kas olmaya baslayipta sevgilim `` iyy nefret ederim kasli kadınlardan `` dedigi an bitti benm icin :-) sonucta evlenecegim adamdi suan kocamkendisi :-)
Spor yapanlarda dikkat ettiysen gogusler cok kucuk olur. Yaglar kas olur çünkü. Kac yasindasin bu arada? Hormonal bir durum bence seninkisi. Benm goguslerim cok kucuk erik kadar :-) cok zayiftim kilo aldim ama hic bisey degismedi. Boyum 1.63 kilom 45ti. Suan 58 im hala ayni sütyen :-)

ay evet benim de yüzdükçe omuzlar genişledi memintolar küçüldü :63:

ay evet benim de yüzdükçe omuzlar genişledi memintolar küçüldü :63:
Yüzmek gercekten omuzlari genisletiyor. Abimin boyu kisa. Bari fizigimle kiz tavlayayim mantigiyla her türlü sporu yapiyor :-) normalde omuzlari dardi yuzdukce genisledi.hatta yaptigi sporlarla iri kiyim bisey oldu. Kilo degil kasli ama tuhaf ya  :110:

Yüzmek gercekten omuzlari genisletiyor. Abimin boyu kisa. Bari fizigimle kiz tavlayayim mantigiyla her türlü sporu yapiyor :-) normalde omuzlari dardi yuzdukce genisledi.hatta yaptigi sporlarla iri kiyim bisey oldu. Kilo degil kasli ama tuhaf ya  :110:

su bana ayarlamaya çalıştığın abin mi bu :KK70:

ergenlikten beri bende bir sorun var sanıyordum sanki dip dibe olması lazım diye ama yoo hiç de öyle değilmiş, bunlar hep gazetelerin arka sayfasına takılı kalmaktanmış, şimdi o kadar önemsiz hale geldi ki biryerlerde görünce yuh uçak pisti gibi diye dalga geçiyorum içimden , kendinde bir sorun hisseden birinin eline binlerce fotoğraf verilip bak bunlar da kadın/erkek denmesi lazım. ya evet biraz büyük, yok ya aslında çok güzelsin feedbackları sorunu kökleştirmekten başka bir işe yaramıyo :KK43:

konu yine meme :KK70:neden bahsediyo ya bu denmesin :)

hahaha : ))) ben dis zannetmistim gercekten :KK45:

ayy bu ikisini yanyana koyunca nasıl toparliiicam inan bilmiyorum :KK53:
öhöm öhöm, bence de haklısın, özellikle ergenlere foto gosterilmesi hususunda,
ancak omrum bunlar gibimi olacak korkularıyla uzuntulerini travmaya da cevirebilirsin :KK53:

bugün patates, kabak, patlıcan ve havuç ızgara yapıcam :KK70:
çok heyecanlıyım :kk77:
hem sağlıklı, hem kalorisiz, hem yağsız hem de lezzetli :kk77:

patates ızgara derken kumpir gibi mi ?
wala ben de biraz sonra bazlama arası ne varsa doldurdugum sandviclerimden yapcam, :kk77:
evde sebze kalmadı, useniyorum markete gitmeye :KK72:

bende niye tuhaflık var acep :KK64:
26yasındayım, degisime 2yıldır ugruyorum sayılır ama 25te 85e kalıbımı bastım! :cool: 10kilo fazlam ile...

hahaha : ))) ben dis zannetmistim gercekten :KK45:

ayy bu ikisini yanyana koyunca nasıl toparliiicam inan bilmiyorum :KK53:
öhöm öhöm, bence de haklısın, özellikle ergenlere foto gosterilmesi hususunda,
ancak omrum bunlar gibimi olacak korkularıyla uzuntulerini travmaya da cevirebilirsin :KK53:

patates ızgara derken kumpir gibi mi ?
wala ben de biraz sonra bazlama arası ne varsa doldurdugum sandviclerimden yapcam, :kk77:
evde sebze kalmadı, useniyorum markete gitmeye :KK72:

26yasındayım, degisime 2yıldır ugruyorum sayılır ama 25te 85e kalıbımı bastım! :cool: 10kilo fazlam ile...

şu tefalin ızgara şeyi var ya
onun üstüne sebzeleri küçük küçük ya da uzun uzun doğruyorsun
yağsız bi şekilde sağlıklı olarak pişirip afiyetle yiyorsun
bunun için hususi gidip kabak aldım
hayatta almam dönüp baktığım şey değildir
toplam 200 kaloriye mikemmel bir akşam yemeği bence hepsinden birer tane alıp dene
üstüne de yoğurdu serpiştir light yoğurt oh mis :kk77:

şu tefalin ızgara şeyi var ya
onun üstüne sebzeleri küçük küçük ya da uzun uzun doğruyorsun
yağsız bi şekilde sağlıklı olarak pişirip afiyetle yiyorsun
bunun için hususi gidip kabak aldım
hayatta almam dönüp baktığım şey değildir
toplam 200 kaloriye mikemmel bir akşam yemeği bence hepsinden birer tane alıp dene
üstüne de yoğurdu serpiştir light yoğurt oh mis :kk77:

yogurt zaten saglıklı birsey bence light olanını herhangi bir hastalıgın olmadıkca alma,

fakat harika geldi anlattıgın :kk77:

ben kabagı cok severim, ozelikle corbasını yaparım herkes bayılır :KK76:
uzerine de dere otu, oh misss

yüzmenin kaburga kafesi genişletme özelliğinden neden kimse bahsetmiyor, 90/B derken tezgahtarın :63: havasından tiksiniyorum ben de, şişkin dudaklarım yok diye mi mağdurum? ölçü konusunda yalan söylersem bana ne faydası var :KK43:

Valla bilmiyorum
ama ben kaslı olmak istemiyorum Yumoş Yumoş olmak istiyorum :KK3:

denize at kendini, ayaklarını hafif hareket ettir, suyun ustunde kalırsın kesinlikle :KK66:

fakat yumoşluk konusunda birsey diyemeyecegim, eşinle anlasmana baglı :KK53:

yüzmenin kaburga kafesi genişletme özelliğinden neden kimse bahsetmiyor, 90/B derken tezgahtarın :63: havasından tiksiniyorum ben de, şişkin dudaklarım yok diye mi mağdurum? ölçü konusunda yalan söylersem bana ne faydası var :KK43:

benimki yuzmeden oturu olmadı, o kesin :kk77:

dudakların iyi ki şişkin degil, tezgahtar sac bas dalabilirdi yoksa :KK11:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X