Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
aynen resmen özgüvenim, gururum toparladı kendini biraz ya
demek ki taviz vermeyince görebiliyormuşsun süründüğünü
bu kadarı yeter de artar bile ama içimden bi ses daha çok görüceksin diyor :63:
Demistim ya sana o seni cepte görüyordu. Just köle ya gel desin gelsin,git desin gitsin. Yok yaaa! Aldi boyunun olcusunu. Daha kapini cok asindiracak. Bu erkekler mal yaaaa,maalll! En basta yapmasi gerekeni en son yapiyolar hep. Sen affetmek icin gözünün icine baktin,kilini kipirdatmadi. Simdi istemiyosun ya it olmaya basladi :63:

Bende cok yolardim eskiden. Dayim doktor o gördü kizdi bana. Anlatti detayli,webden arastirdim dudak kanserini korktum bi daha yolmadim :)

yaaa nasıl bıraktın peki ben müptelasıyım çok hoşuma gidiyor :KK47:

Demistim ya sana o seni cepte görüyordu. Just köle ya gel desin gelsin,git desin gitsin. Yok yaaa! Aldi boyunun olcusunu. Daha kapini cok asindiracak. Bu erkekler mal yaaaa,maalll! En basta yapmasi gerekeni en son yapiyolar hep. Sen affetmek icin gözünün icine baktin,kilini kipirdatmadi. Simdi istemiyosun ya it olmaya basladi :63:

aşındırsın kız eğlenirik burda En Büyük KK baksana gülüyok :KK53:
daha çok istemicem ulan :KK70:

yaaa nasıl bıraktın peki ben müptelasıyım çok hoşuma gidiyor :KK47:

aşındırsın kız eğlenirik burda En Büyük KK baksana gülüyok :KK53:
daha çok istemicem ulan :KK70:

Ben hipokondriyakim takarim kafama. Resimleri gordum,attim hafizaya. Beyin bedava,bedava yaa!! Neden hammallik edeyim :KK70: o resimleri gördüm ya tamam benm icin bitmistir konu :-)

Evet, evet. Beraber agladik,beraber gulelim :KK53:

Ben hipokondriyakim takarim kafama. Resimleri gordum,attim hafizaya. Beyin bedava,bedava yaa!! Neden hammallik edeyim :KK70: o resimleri gördüm ya tamam benm icin bitmistir konu :-)

Evet, evet. Beraber agladik,beraber gulelim :KK53:

of surekli elim gidiyo benim :110:
ilk hedef 24 saat
yarın bu vakte kadar yolmıcam :eek:

`` kızın 5 cm bıyıkları var,seni arkadasim olrak görüyorum diyor. Ben seni amcam gibi görsem yadırgamazlar``:KK70:

cok sevindimmm,hep iyi ol tatlimm   :KK19:  Eskiden tatilya vardi. Bilirsin belki. Gerci sen benden kucuksun. Ben orta okuldayken kapatildi. Oraya gitmistim ilkokulda. Cok guzeldi. Vialand daha guzrl diyo gidenler. Merak ediyorum :)

Aa yaşıt çıktık :KK45:

İyi beyremler :KK53:

yigit-ozgur-0010.jpg

Benim de midem yanıyor bi daha tatlı yemicem sağlıklı beslenicem :110:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X