Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada annemle en son tartışıp benim isyanımdan sonra 3-4 gündür konuşmuyorduk. Mesaj attı şimdi babana söylemedim aramızda olanları ne zaman geleceksiniz yarın özür dilerim rahatsız ettiysem yazmış. Viva tripa :110:Off en sinirlendiğim şeyelri yapmaya devam ediyor :mad:

Bu arada annemle en son tartışıp benim isyanımdan sonra 3-4 gündür konuşmuyorduk. Mesaj attı şimdi babana söylemedim aramızda olanları ne zaman geleceksiniz yarın özür dilerim rahatsız ettiysem yazmış. Viva tripa :110:Off en sinirlendiğim şeyelri yapmaya devam ediyor :mad:
biz de küsüz

annen azcık sıkıntılı mı :110:
oh söyledim rahatladım
benim de babam öyle :KK45:

Babam zaten sıkıntı da annem işi dramatize etmeye çok meraklı bi kere kavga etmiştik gene benim özgürlüklerime müdahele yüzünden"sustum keje ( eşikya filmindeki) gibi mühürledim dilimi" demişti bana:KK70:Yahu sen master yapmış koskoca Çapa'dan emekli doktorsun bu cümleler nedir:mad::mad::mad: Ay deliricem :110:

Babam zaten sıkıntı da annem işi dramatize etmeye çok meraklı bi kere kavga etmiştik gene benim özgürlüklerime müdahele yüzünden"sustum keje ( eşikya filmindeki) gibi mühürledim dilimi" demişti bana:KK70:Yahu sen master yapmış koskoca Çapa'dan emekli doktorsun bu cümleler nedir:mad::mad::mad: Ay deliricem :110:

:KK70::KK70:

ya kusra bakma vive valla annem psikolog dediğinden beri normal gözle bakamıyom ben ona :110:
kendimle özdeşleştiriyom böyle drama queen tavırlarını :110:

benim annem d beyin deşe deşe kafayı buldu herhalde:110:

insanlarla çok yakın ilişki kuran mesleklerde öyle malesef :eek:

benim annem d beyin deşe deşe kafayı buldu herhalde:110:

Ya annem çok modern ve çok ileri görüşlü bir aileden geliyor. Babamların ailede herkes deli babam da dahil, zaten babam iki nişan atmış, babaannem herkese o*****pu diyen insan beğenmeyen biri, halalar falan ayrı manyak dedikodu gırla. Annem mücadele edemedi gitgide onlara dönüştü bir de bizim evde cidden sorun eksik olmazdı kadın da bozuldu zaar ne bileyim :110:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X