Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sevimli ve gerizekalı :KK53:
şu adamın konusu geçince dağıtıyom onu düşünüyom da napcam diye bi yandan :KK53:
Sevimli ve sexysin bence :KK8:
Cevap verme kudursun :-) gitmen senin icin iyi olacaksa git just. Son defa yüzüne icindekileri kusmak rahatlatacaksa seni.. Şayet daha kötü olacaksan kendine iskence etme :)

Sevimli ve sexysin bence :KK8:
Cevap verme kudursun :-) gitmen senin icin iyi olacaksa git just. Son defa yüzüne icindekileri kusmak rahatlatacaksa seni.. Şayet daha kötü olacaksan kendine iskence etme :)

koymuyor artık :KK53:
bi düşüncem ya acaba iyi gelir mi gelmez mi zaten o gün geldiğinde de anlarım kendimebakıp
ben hadsizlik yapmasından çekiniyorum.

Vayyyyy büyük gelisme :KK9:
Sende terslersin zaten adam ego olarak dogmus. Zoruna gider tavrin. Birazda onun gururu kirilsin :63:

ahahah ahahaha
bana ne yazmış biliyon mu "ben kadınlara muhtaç değilim kadınlar bana muhtaç" :KK70::KK70:
altıma işedim yazdım cevap olarak :KK53:
bunu yorumlamak için psikolog olmaya gerek yoksanırım :63:

yani ne biliyim öpmeye dokunmaya kalkarsa falan diye
:110:
ıy :110:
içim fena oldu :110:
Ne saniyosun ki?gercekten ayrilmak icinmi bulusucak seninle.zorla irzina gecicek degil ama mutlaka yanasicak,yaklasicak kafani karistirmaya calisicak.ayrilacak adam coktan anlasmali bosanirdi.85 kere konusalim dedin,anlasmaliya cevirelim dedin,uzlasalim dedin hicbirine yanasmadi.simdi konusup ayrilicaz falan hikaye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X