Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet.dadi muamelesi yapiyo bana suan.emzirme bitince alacakmis.kcimin kenari
bak ezgi çok ciddi konuşuyorum şuadamın tarikat olaylarıyla ilgili kanıt topla baba-çocuk ilişkisi diye iyimse düşünme sonra gider bir-iki yalancı şahid çıkarır,kafanı duvarlara vurursun sonra

bak ezgi çok ciddi konuşuyorum şuadamın tarikat olaylarıyla ilgili kanıt topla baba-çocuk ilişkisi diye iyimse düşünme sonra gider bir-iki yalancı şahid çıkarır,kafanı duvarlara vurursun sonra
Kanitlarim hazir cirkinlestigi an kullanacagimi oda biliyo.

Oha yaniii. Alipta bakacak sanki cocugu da delirtsin Allah icin hangi baba bir anne kadar iyi bakabilir cocuga? Mahkeme sana verecektir. İcin rahat olsun,alamaz da catlar insallah
Alamaz ki.zaten bu gidisle mahkemeye kalmadan uzaklastirma karari cikaricam
Gibi gorunuyo.cekismeli olmasinin sebebi hepsinden once anayasayi kabul etmemesi.sonra nafaka vermemek sonra cocuk.250 lira yollamis bana cocuk icin.geri yatirdim gtune don alirsin diye.

sızın bıtme sebebı neydı kuzum ?

Ay ne sinir bozucu yaa velayeti de alirsin,nafakayi da alirsin insallah kudursun o da.Keşke gondermeseydin parayi ne koparsan kâr ondan

Ay ne sinir bozucu yaa velayeti de alirsin,nafakayi da alirsin insallah kudursun o da.Keşke gondermeseydin parayi ne koparsan kâr ondan
Hic isim olmaz ondan kurtuluyimde 3 kurusuna tamah edecek degilim bin sukur.o laf ona yetmistide artmistir bile.boyle baktim arkasindan bugun inan sucunun arkasindan daha duygulu bakiyorum.icim sogumus.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…