Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hic isim olmaz ondan kurtuluyimde 3 kurusuna tamah edecek degilim bin sukur.o laf ona yetmistide artmistir bile.boyle baktim arkasindan bugun inan sucunun arkasindan daha duygulu bakiyorum.icim sogumus.
Bu da bisey siskoannecim ya. İcindeki sevgiyi bitirdi,aci cekmezsin artik duygusal anlamda... Allah akil fikir versin ne diyelim

ben cin min inanmıyom yok bence öyle şeyler olsa görürdü birileri hmk bugüne kadar
neyse ben korkmam doğaüstü hiçbişiden
her şeyin mantıklıbi açıklaması vardır
tabi bence

ben cin min inanmıyom yok bence öyle şeyler olsa görürdü birileri hmk bugüne kadar
neyse ben korkmam doğaüstü hiçbişiden
her şeyin mantıklıbi açıklaması vardır
tabi bence
Oyke deme kiz var. Gorenlerde var zaten bizim bir komsu vardi. Kadin evden ciktiginda evinde yangin cikardi tvye bile cikmisti,doga ustu olaylarin yayinlandigi bir programda. Nasil becerdiyse cinlerin evini mi yikmis ne,rvine gelmisler bizde senin evini yakicaz,yikicaz demisler. Her gun olay vardi kadinin evinde. Butun mahalle şoktaydi, perilievdi o ev bizim icin  ateistlerin hepsi namaza basladi

vardır bi açıklaması
tanrı yer yüzüne inmeden inanmam herhalde yav
amma size saygım sonsuz efenim

dur
dabbe cin çarpması. baş karakterlerden biri de psikolog böyle senin gibi bilimsel bir hatun.sonu hiç iyi bitmiyo

dur izliyom hemen

Bir tane falci adam var istanbulda. Ay adam cok korkunc ayni dabbe gibi. Konusuyo cinlerle. Karsisina oturuyosun butun hayatini dokuyo sana. Kulagima fisildiyolar diyo. Tüylerim urperdi
benim de alsancakta falcım var niko.ben sallıyorum tutturuyorum diyo çokm iyi bi gözlemci geyiğiin dibine vuruyozzz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…