Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
AgZin bal yesin kiz!canimsin!ben bu duaya larayida ekliyoruuum
Sende ben canimsin sekerimm
koca kalpli yavrucuğum benim
Hep mutlu görelim seni,gerçekten cok istiyorum bunu
Tatlim yarim yamalak girip cikiyorum senin hikayeni cok bilmiyorum. Ama ederim tabi. Dilim mi asinacak

Just ile siskoannene sorunlarini hep paylastigi icin az cok biliyoruz. İkisi de haketmedigi seyleri yasadigi icin üzüldüm, hep beraber üzüldük. O yuzden gun icinde aklima geldikce dua ediyorum mutlu olsunlar diye sana da ederim :)

tesekkur ederım tatlım.bende evlenıp ayrıldım su yasımda kaderlerımız benzıyor az cok justla

Ya ben seni yerim ya.canim benim.ne guzel arkadaslarsiniz siz.ins uzun surer.daha teyze oldugumuz gunleri gorucezzzzz

tesekkur ederım tatlım.bende evlenıp ayrıldım su yasımda kaderlerımız benzıyor az cok justla
Allah seninde yardimcin olsun. Zor gercekten,empati kuruyorumda icim aciyo
Ya ben seni yerim ya.canim benim.ne guzel arkadaslarsiniz siz.ins uzun surer.daha teyze oldugumuz gunleri gorucezzzzz

Birbirimize destek olicaz tabi sen iyi ol da ay bilmiyorum bu ayda fıs cıktı zıkkım kısmet artik. 30uma kadar her yolu deniycem. Hala olmazsa evlat edinicem. Onlarda evlat degil mi...

tövbe est

sus len kafir.

aynen,combo dua

kafirun okusaydın beğee

görcen kızım işte geldim burdayım

laraya etme boşver daş kalpli o

ya hiç gittin mi çocuk esirgeme kurumuna bilmiyorum ben iki yıl iki farklı çocuk esirgeme kurumunda çalıştım
görsen bence kesinlikle istersin evlat edinmeyi..

Tabiki oyle.onlarin senin gibi guzel yurekli bi anneye oyle ihtiyaci var ki.bende dusunuyodum ama bosandik cok zor artik.hem sen cok cok iyi dusuneceksin en onemlisi bu.

ya hiç gittin mi çocuk esirgeme kurumuna bilmiyorum ben iki yıl iki farklı çocuk esirgeme kurumunda çalıştım
görsen bence kesinlikle istersin evlat edinmeyi..
Evet gittim. Gitmez olaydim... Ay kiyamam nasil insanin pacasina sarilip minik kedi gibi sevgi bekliyorlar kendimi cok bencil,ruhsuz hissettim. Orda o kadar hayat varken ben nasil ille de benm cocugum olsun diyorum dedim. Analik dogurmakla olmuyor... Uzun sure o psikolojiden kurtulamadim. Aklima geldikce gozlerim doluyor hala

antalyada bi kadın vardı 17 yaşında engelli bir çocuğu evlat edinmişti ya
vay be demiştim
öyle olmak lazım
analıktan önce de insanlık lazım be yavru

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…