Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aaaa bitlim ben senin ozel durumunu unutmustum cok pardon.sen biraz daha toparla.oyle bakarsin caresine
taamm apla idolümsün

konu yine bdvden de sabotaj filmi nedir anlamadım

35 e girdim şekerim bu yaz :) Ama içim 25 hatta 20 çocuk gibiyim :)

Bi kadinin en guzel donemiymis ole diyoollaarr.sen ne diyosuuun?bide resimdeki senmisiin?

Ay kız nerdee ben öyle güzel olsam peheyy Güzel tabiii enerji tavan, olgunlaşıyorsun artık gerçi ben olgunlaşamadım ama güzel kadınların her yaşı güzel güzeliz biz hıhıyt

Filmde memişleri açık kadınlar varmış ama film normal macera filmi canım

Sabotaj diye bi film var.basindaki sevisme sahneleri icin bicak cekmis kadin kocasina.bunlari kocalarina izlettirenlee allahsizdir falan diuodu.
heee sıyırmış yani ya adamın gözünü kapatırım (ben onunkini kapatınca oda benimkini kapatıyo) yada kanal değiştiririm bu kadar kolaysa bıçak çekmek doğramakta kolaydır yaniya bu yok Allahsızdır yok başı açık kafirdir kapalı kesin iyi müslümandır diyenlere sinir oluyorum yaaa

Kızlar eşim benden 6 yaş küçük. Annem aramızda 4 , kayınvalidem 3 , babam 1 yaş fark var zannediyor, istemede bunlar bir araya geldi işte sene şuydu tanıştık diyor annem Hande bu sene doğdu dicek hooğp konu değişiyorum ben evlenme cüzdanını kaynanamın elinden bir alışım var ya napalım mecburduk zaten babamla çok sorunlar vardı ah neler etti bize ah

Başımdan evlilik geçtiği için kv de başta tepkiliydi zaten eşim çok dik durdu çok kararlı olunca kv de indi yelkenler suya :) ama Allah var çok nazik kadın üzmedi beni hiç

Başımdan evlilik geçtiği için kv de başta tepkiliydi zaten eşim çok dik durdu çok kararlı olunca kv de indi yelkenler suya :) ama Allah var çok nazik kadın üzmedi beni hiç
herkes zor evleniyo heralde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…