Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olsun bak asmissiniz mis gibi.ben cok kolay evlendim de noldu?herkes ayila bayila evlendirdi bizi.bak cabucak bosandiiik

Babam beni boşandığım için hiç affetmedi ezgoşum hep utandı benden yüzümüzü eğdin dedi sanki kötü yola düştüm! Bu eşim öyle iyi ki üstelik sen boşanmış kızına gül gibi bekar adam bulmuşssun bir tanı di mi bir ilgilen yok! Babam tanışmam ben dedi eşimle eşim bozuldu haliyle, sonra nişan günü tanıştı o gün gitti içeride gizli gizli içti surat kıpkırmızı! Ardından eşim bize geldi yemeğe o gün kavga çıkardı eşime rezil oldum kemiklerim birbirine girdi ben de konuşmadım babamla yeter dedim! Evlenene dek o altı ay annem de ikisi de yedi beni nikahımda ailemden sadece annem vardı rezillik orda da devam etti. Sonra ben burun ameliyatı oldum iki ay evel narkoz etkisiyle duygusal düşündüm heralde bi de hastane psikolojisi derken barıştık babamla ama içim soğudu bir kere. Gittik eşime izzet ikram süper ama ben hep tedirginim bir şey olacak mı diye çünkü dengesiz birisi. Annem ayrı alem dedikodu taşıdı durdu bana balayımda ben bir şey anlamadım ne balayımdan ne evliliğimden ilk 1 ay. Şimdi içim çok soğuk onlara

Ya anne baba da biyere kadar bazen.dusunme cok.kusme ama samimi olmana da gerek yok.ben herseyi anliyorum ama bu nisana nikaha gelmemeyi elalemin agzina laf vermeyi anlamiyorum.hani sen kus cocuguna tamam ama baskasi niye konussun bu durumu?iste yasin ilerlemis olmasi biseyleri degistirmiyo.eski kafalar boyle

Temizlik yaptım
süpürdüm, sildim
çamaşırları makineye attım
nevresimlerimi değiştirdim geldim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…