Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bişey dicem ama nasıl yapılcağını bilmiyorum onun ay utandım valla bilmiyom
Olur askim olabilir.haslicaksin once.sonra bi guzel sogani kavurucaksin.ben zeytinyagindan baska bisey kullanmiyorum.cok az salcayida kavur soganlarla beraber.yakmadann.sonra mercimekleri ekle.ben biraz eriste katiyorum guzel oluyo.ekliyeceksejn onuda ekle.uzerini gecicek kadar su.tuz,karabiber,azda olsa pul biber.ohh miis.iyice hasla ama.gaz yapmasin

yaaa çok sevindim şuanda ezgiş bitanesin
doğru düzgün bi yemek yicem bunu normal tencerede mi yapıcam düdüklüde mi
bi de tek kişi yicem ya ne kadar koyayım mercimeği

yaaa çok sevindim şuanda ezgiş bitanesin
doğru düzgün bi yemek yicem bunu normal tencerede mi yapıcam düdüklüde mi
bi de tek kişi yicem ya ne kadar koyayım mercimeği
Normal tencerede yap ask kusum.haslicagin icin dudukluye gerek yok.mercimek cok bereketli oluyo normal 1 su bardagi yeter sana.oteki turlu ye ye bitmez.yakin olsak beraber yapar yerdik

Normal tencerede yap ask kusum.haslicagin icin dudukluye gerek yok.mercimek cok bereketli oluyo normal 1 su bardagi yeter sana.oteki turlu ye ye bitmez.yakin olsak beraber yapar yerdik

ben de 36 olcam kızım görürsün
gerçi ben 52nin altına düşünce çok çirkin oluyorum yakışmıyor kemiklerim falan çıkıyor ortaya
52 tam ideal kilom

şu italyanca kursu başlayana kadar biraz zayıflayayım da malum.. eheheh

ay evet annem yapardı da ben hiç öğrenmedim yapmayı kolaymış ama sayende güzel doycam bugün

Kolay kolay.klasik yemek iste bunlarin hepsi ayniBoyun kacti senin findik.benim 1.66. 52 iyi oluyo.50 igrenc

hahhah biz ona bacaklı çorba diyoz kız erişte uzun uzun beyaz beyaz duruyo ya içindeseverim çok

Üzülme bebişim Marilyn Moonroe da 42 bedendi

ömrümde görmedim 38-36 vücut yadırgar ondan şeetmiyom
hay sen bin yaşa vive
Kolay kolay.klasik yemek iste bunlarin hepsi ayniBoyun kacti senin findik.benim 1.66. 52 iyi oluyo.50 igrenc
1.64üm ben de kız aynıyız işte
pigmeyim ben pigmeeeee1,58 1,60 anca varım

Ay cok severim bende cok lezzetli oluyoo.ya aslinda beden kisiye gore degisiyo.boyla ilgisi var.bide mesela benim bacaklarim cok daha ince ustume gore.ust38 aldigim oluyo.takilmamak lazim

Ay cok severim bende cok lezzetli oluyoo.ya aslinda beden kisiye gore degisiyo.boyla ilgisi var.bide mesela benim bacaklarim cok daha ince ustume gore.ust38 aldigim oluyo.takilmamak lazim
ben hiç zayıf olmadım kiiiahanda ömrümde ilk kez kilo vermeye başladım doktorcukum sağolsun belkim bigün bende zayıf olurumbenim üstümde 42 kiloyu aldımı heryerden alıyom

ben hiç zayıf olmadım kiiiahanda ömrümde ilk kez kilo vermeye başladım doktorcukum sağolsun belkim bigün bende zayıf olurumbenim üstümde 42 kiloyu aldımı heryerden alıyom
Ya cokta onemli degil eger sagligini etkilemiyosa.kendini iyi hissediyosan begeniyosan problem yok.diyetisyenemi gidiyosun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…